BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Přeceníte člověka, který se vytahuje, že zjistí a zajistí i nemožné. Ve skutečnosti takové možnosti nemá, jen se dělá zajímavým, a proto na něho nespoléhejte, neboť zůstane jen u slibů. Ještě to však není ztracené. Dohodněte si schůzku s jedincem, který mívá poslední slovo. Máte šanci přesvědčit ho, že jste ti praví.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Vaše současná role vyžaduje, abyste se zapojili do věcí, s nimiž vnitřně nesouhlasíte. Prozatím odoláváte, jelikož nesnášíte hádky. Naštěstí na poslední chvíli najdete přijatelnější východisko. Okolnosti, případně bojovněji naladění jedinci, vám jej ale neumožní uplatnit v praxi.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Přivíráte oči nad věcmi, které by vás jindy vytočily. Raději bez řečí ustoupíte a slevíte ze svých požadavků, což mnohé šokuje. Netuší totiž, co tím sledujete, tak vás pro jistotu nebudou provokovat. Vysvětlení je prosté, jste tak přetažení, že na dohadování nemáte sílu.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

V testování spolehlivosti, oddanosti a poslušnosti jste jedničky, a dokonce se v tom občas přímo vyžíváte. Čeká vás ovšem nemilé překvapení a zaslouží se o to člověk, který bezmyšlenkovitě a přesně do puntíku splní to, co mu uložíte. Budete mít až do dovolené co napravovat.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Člen rodiny se začne usilovně věnovat činnosti, která je vám naprosto cizí. Nezměníte to, přestože ho nesmyslně zaúkolujete a povedete přitom řeči, na které prozatím vždycky slyšel; kupodivu nezaberou ani lichotky. Raději ho nechte na pokoji, však se mu nová záliba brzy omrzí.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Obrat k lepšímu se už rýsuje, jen ho ještě nedokážete rozklíčovat, neboť jistým událostem přisoudíte chybný význam. Vodítkem může být to, že se odehrají večer. Každopádně dostanete příležitost, která se nemusí hned tak opakovat. Jisté je i to, že rozhodnutí nebudete litovat.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Děláte si legraci z toho, že dokonalý partner neexistuje. Podvědomě ho však vyhlížíte, a proto ignorujete, nebo přímo odháníte jedince, který sice není ideální, ale tajně vás miluje. Navzdory vašim rozmarům vám stejně vstoupí do života a zpřehází vaše dosavadní priority.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Nabídka se vám může zdát až podezřele dokonalá. Dotyčný svůj návrh myslí opravdu vážně, všechno má do detailů promyšlené, jen záměrně mlží. Tím vás dokonale zmate, přitom jeho záměrem bylo vybudit ve vás zvědavost a tvůrčí nadšení, abyste vymysleli varianty, jak dál postupovat.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Odhodlání se vám vyplatí, jen byste měli udělat taková opatření, aby si nikdo nemohl přisvojit vaše zásluhy. Takové tendence naštěstí včas odhalíte. Pak vám starosti nadělá snad jedině to, že máte být na několika místech současně. Bude-li to nutné, požádejte o pomoc kamarády.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Smyslem dovolené přece není stihnout všechno, na co jindy nemáte čas, náladu a vlastně ani pomyšlení. Partner se skutečně nebude zlobit, když mu klidným hlasem a rozumně zdůvodníte, proč byste měli původní cestovní plány podstatně zredukovat. Společně to pak proberte s rodinou.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Správně vytušíte, že se děje něco divného, a vynasnažíte se odhalit, o co jde a kdo tahá za pomyslné nitky. Byť si toho nejste vědomi, ovlivňují vás nedávné zkušenosti, proto předpokládáte, že vámi zase kdosi manipuluje. Jediný, kdo překrucuje fakta, jste ale nejspíše vy.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Zapátrejte v paměti i emocích a položte si otázku, zda vám na daném vztahu, úkolu nebo člověku skutečně záleží. Odpovězte si upřímně, i když pravda může zabolet. Tuhle „inventuru“ se snažte stihnout dřív, než odjedete na dovolenou, ať vám ji nepokazí výčitky a noční můry.

Zdroj: iGlanc.cz, Kristýna Polanská – autorka se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články