RAK (22. 6. – 22. 7.)

Vůbec si nemusíte vyčítat, když nestihnete všechno, co jste měli v plánu, vždyť jste jenom člověk. Schválně si zkuste vzpomenout, kdy jste prožili něco, co vybočuje z předem nalinkovaného programu. Asi to bude už hodně dávno… Dopřejte si alespoň v létě nějaké vzrušení, odvažte se, vždyť vás těší, když se něco děje.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Dostanete se do skvělé kondice a zcela záměrně využijete každou příležitost, abyste předvedli svůj skrytý potenciál. Plní energie zvládnete i komplikace, s nimiž jste si prozatím nevěděli rady. Platí to nejen pro pracovní či osobní záležitosti, ale i nástrahy na cestách.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Uvědomujete si, že čas letí jako splašený, nicméně vás blaží, že máte pořád napilno. Právě díky akčnímu přístupu budete schopni původní neúspěch obrátit ve svůj prospěch. Návrat na výsluní si vychutnáte a velkoryse přehlédnete, že se kdosi blízký zachová jinak, než slíbil.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Zdánlivě banální událost se stane klíčovou. Náhlé změny nemáte rádi, takže chvíli potrvá, než se s ní srovnáte. Pokud přijdete na to, kdo a proč vše odstartoval, z dalšího vývoje vytěžíte výhody, které vám přinesou i slušný zisk, což vám s ohledem na dovolenou přijde vhod.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Narozeniny či svátek byste měli pořádně oslavit. Bude vás hřát u srdce, že na party, nejlépe s grilováním, budou všichni pozvaní rádi vzpomínat. Vy také, protože tak báječně jste se už asi dlouho nepobavili. Vzhledem k situaci v zaměstnání navíc odreagování nutně potřebujete.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

To, k čemu se delší dobu schylovalo, se v létě stane skutečností. I když máte připravené nejrůznější scénáře, nejspíš se situace vyvine docela jinak. Nápady použijete, jen je nově pospojujete. Bude to vyžadovat improvizaci a tvůrčí přístup, ale to vám naštěstí nedělá potíže.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Bude vás popohánět vidina, že načerpáte síly na klasické dovolené nebo v rámci pobytu se speciálním programem, což může být třeba v lázních. Pamatujte, že skutečná relaxace zahrnuje vypnutý počítač, mobil i rozum, prostě si dopřejete luxus nicnedělání v příjemné společnosti.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Bez ohledu na to, že je léto, vás čeká náročné a upracované období. V oblasti, v níž působíte, totiž dojde ke změnám, na které si musíte zvyknout. Pokud využijete znalostí, zkušeností a dovedností, jimiž trumfnete ostatní, půjde to celkem hladce, což je v dané situaci hlavní.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Máte spoustu zážitků z letošní či minulých dovolených a dokážete o nich vyprávět tak poutavě, že se stanete ozdobou společnosti. Potíž bude v tom, že někdy neodhadnete, kdy je dobré přestat a přenechat slovo jiným. Jakmile se začnou vrtět a koukat na hodinky, dejte si pauzu.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Pár vydařených akcí a platby, které se, byť se zpožděním, objeví na kontě, vás uklidní. Patrně se tedy vrátíte k původním dovolenkovým záměrům. K údivu okolí půjdete dost tvrdě za svým a opět budete pokoušet osud. Prostě odmítnete připustit, že by se situace mohla opakovat.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Může vás pronásledovat pocit, že zase zápasíte s větrnými mlýny. Vaše nápady totiž opakovaně smetou ze stolu. Než začnete pochybovat o svých schopnostech, zkuste se zamyslet nad způsobem, jakým své plány představujete. Možná jste příliš urputní. Držte se zpátky a uspějete.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Respekt i uznání máte, přesto nejste šťastní, jak jste doufali. Zřejmě je to dáno tím, že se pořád strachujete, aby vás někdo nepředstihl, a proto si ostatní držíte od těla. Zkuste projevit zájem o to, co prožívají, získáte tím spřízněné duše a zbavíte se domnělých rivalů.

Zdroj: iGlanc.cz, Kristýna Polanská – autorka se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články