VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Dodatečně vás ovládnou emoce, a tak je možné, že dohady a hádky budou střídat vášnivá objetí. Paradoxně se přitom docela odreagujete, a dokonce pustíte z hlavy starosti ohledně zdravotního stavu. Ostatně není tak vážný, jak sami sebe strašíte. Navenek však situaci zlehčujete, abyste blízkým nedělali starosti.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Než se vydáte na vytouženou zimní dovolenou, snažte se sprovodit ze světa resty či těžkosti, které jste sice nezavinili, nicméně spadají do vaší kompetence. Pokud stále ještě váháte, kam máte zamířit, na cestování na delší vzdálenosti či exotické kraje raději zapomeňte.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Sice se budete ze všech sil snažit nevyvolávat spory, nepříjemným rozhovorům se patrně nevyhnete. Svoje dobré úmysly totiž nedokážete náležitě vyjádřit nebo zvolíte podivnou formu, která neodpovídá dané situaci. Riziko nedorozumění hrozí hlavně v komunikaci se členy rodiny.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Sami se podivíte, kolik pochopení najednou máte pro potřeby těch nejbližších. Takto uvolněná atmosféra se hodí k tomu, abyste s partnerem, sourozencem či potomkem probrali záležitosti, které si z bezdůvodné ohleduplnosti necháváte pro sebe, jenže tím oslabujete citové vazby.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Ve vlastním zájmu si vyžádejte čas na rozmyšlenou. Hlavně nedělejte překotné závěry, nýbrž se nejdřív poraďte s odborníkem v daném oboru, eventuálně s právníkem. Platí to zejména v případě, že se protichůdné informace týkají financí, dědictví nebo duševního vlastnictví.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Čekají vás vzrušující zážitky, a to navzdory zimní únavě nebo chmurným myšlenkám. Vaše rozladěnost totiž pramení z nejistoty, která souvisí se změnami, na něž jste ještě nebyli připravení. Zbytečné starosti vám nadělá třeba to, abyste se neztrapnili před důležitými lidmi.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Urychleně se snažte zbavit únavných povinností, o které se můžou postarat jiní. Díky tomu se pohnete z místa a můžete se naplno věnovat projektu, který vás láká svojí neobvyklostí. Potřebnou energii načerpáte zejména tím, že se pořádně vyspíte a budete se pravidelně stravovat.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Rušný společenský život, netradiční koníček nebo nutnost být in znamenají radost, ale také zvýšené finanční nároky. Budete-li pamatovat na zadní kolečka, do vážnějších problémů se nedostanete nebo jen krátkodobě, a to proto, že se zdrží nějaká platba, se kterou počítáte.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Víc než kdy jindy byste měli pečovat o svůj zevnějšek. Neuškodí radikální obměna šatníku, kdy se bez milosti zbavíte kousků, které vyšly z módy, nepadnou vám či nesluší. Nastalo příhodné období také pro změnu životního stylu. Můžete začít třeba tím, že se budete víc hýbat.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Dostanete se do situace, kdy se budete muset přiklonit na jednu stranu. Rozhodně se pokuste upřednostnit člena rodiny, přestože si o jeho názorech nebo činech myslíte svoje. Pokud ho podpoříte, zapátrejte po podrobnostech. Zdá se, že z dosavadních zpráv jste trochu zmatení.

STŘELEC (23. 11.–21. 12.)

Rodinné záležitosti se vyvíjejí správným směrem a na své milované můžete být pyšní. Oceníte zejména jejich snahu pomáhat vám, abyste se zhostili úlohy, na niž si teprve zvykáte. Současně pocítíte napětí v profesních vztazích, což mylně vyhodnotíte jako ohrožení své pozice.

KOZOROH (22. 12.–20. 1.)

Závazků máte nad hlavu, povinnosti stíháte jen tak tak, a přesto nechcete odmítat další nabídky. V souvislosti s lukrativní zakázkou narazíte na soutěživé či majetnické jedince s odlišnými názory, takže nebude snadné dohodnout se s nimi na kompromisu, ale nevzdávejte to.

Zdroj: časopis Story, redaktorka Kristýna Polanská se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články