BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Samy od sebe se věci nevyřeší, přestože si to přejete. Ani bez cizí pomoci se zřejmě neobejdete. Jelikož přátele či kolegy o něco žádáte výjimečně, udělají vše pro to, aby vám vyhověli. Dojde i na setkání se zvláštní osobou, která vás inspiruje k tomu, že se pokusíte dosáhnout zdánlivě nereálného cíle a uspějete.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Snažíte se ze všech sil, jenže své výsledky a sami sebe nedokážete náležitě prodat. Tentokrát se vám podaří kouzlo nechtěného. Nestyďte se za to, však si uznání zasloužíte, i když se tak stane prapodivnou oklikou. Díky tomu se srovnáte a zase budete mít chuť do práce i do života.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Etapu věčných ohledů na city či přání blízkých máte za sebou a konečně se zaměříte na vlastní potřeby a zájmy. Navíc ten, kdo na vás chtěl záludně vyzrát, dostane pořádně za uši, aniž byste se v tom angažovali. Zase uvěříte tomu, že boží mlýny melou, jen to občas dlouho trvá.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Odhalíte slabiny plánu, který ostatní považují za dokonalý. Dostanete i další příležitosti dokázat, že si svůj plat nebo obdiv okolí rozhodně zasloužíte. Přispěje k tomu roztěkaný jedinec, jenž špatně pochopí zadání. Zasáhnete dřív, než začne panikařit a natropí větší zmatky.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Díky týmové práci dosáhnete cíle, což platí i pro rodinné záležitosti. Dokážete se totiž dohodnout i s konfliktními jedinci. Další podmínkou úspěchu je, že nepoužijete zavedené postupy ani nebudete opisovat sami od sebe. Sice vás neodhalí, ale v hloubi duše byste se styděli.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Vypořádáte se s problémem, na který jste si před nedávnem vůbec netroufli. Náhodně totiž odhalíte, kdo stojí v pozadí a oč mu jde. Nicméně nemusíte být tak nabroušení na každého kolem a urážet se kvůli hloupostem. Dotyční jen žertují a netuší, že si vše berete osobně.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Někdo vás upozorní na to, že ohrnujete nos nad tím, z čeho jste byli ještě nedávno nadšení. Má pravdu, jenže časy se mění a vy také. Váš vztah to naštěstí nenaruší. Můžete se radovat tím spíš, že se díky tomu zbavíte povinnosti, která se vám nezamlouvala od samotného začátku.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Pokud vážně uvažujete o změně zaměstnání, objevíte zajímavou pracovní příležitost. Většinu požadavků splňujete, proto neváhejte a ucházejte se o dané místo, byť to třeba znamená napsat motivační dopis. Věnovat se sobě a svým zálibám je báječný nápad, jak se pak můžete odměnit.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Náhlým rozhodnutím někomu zkomplikujete plány. Bohužel teprve čas ukáže, že jste v dané situaci udělali i pro něj to nejlepší, co se dalo. Momentálně však budete čelit jeho bouřlivým projevům zloby, tím se ale nenechte vykolejit a trvejte na svém. Jednou vám poděkuje.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Neustále mluvíte o změnách, ale prozatím to nevypadá, že se k nějakým schyluje. Zkuste se zaměřit na detaily plánů na nejbližší budoucnost a dojde vám, proč tak otálíte. Než přijde na věc, ještě jednou si prověřte fakta. Lidé vám říkají pravdu, ale okolnosti se mohly změnit.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Jednání, jehož se obáváte, proběhne hladce. Bude to hlavně tím, že se ho už nezúčastní osoba, která ve všem hledá chyby a kličky. Ještě vás čeká náročný krok, a to vyříkat si s kolegy či blízkými nedorozumění z doby, kdy jste byli z problematické schůzky nervózní a mrzutí.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Vůči těm, kteří se údajně postavili proti vám, postupujte diplomaticky. Jak se ukáže, všechno bylo jinak, takže jste se navzájem obviňovali neprávem. Uvolněná atmosféra ve svém důsledku přinese i zlepšení finanční situace a můžete si konečně pořídit věc, po které toužíte.

Zdroj: iGlanc.cz, časopis Story, Kristýna Polanská – autorka se ve volném čase zabývá sestavováním horoskopů

Související články