LEV (23. 7. – 23. 8.)

Uděláte pár velmi dobrých rozhodnutí. Ani pochybovačný člen rodiny nebo věčně nespokojený kolega na nich nenajde chybu. Zarmoutíte však kamarádku, protože na ni nebudete mít čas. Bude vám to líto o to víc, že se zrovna potýká s milostnými problémy. Měli byste si s ní promluvit alespoň telefonicky, opravdu tohle potřebuje.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

V pravou chvíli si položíte správné otázky a při troše dobré vůle si na ně i pravdivě odpovíte. Tímto způsobem se zbavíte dotěrných pochybností ohledně jistého člověka nebo vlastní budoucnosti. Zároveň si ujasníte, co skutečně chcete a co jste ochotni pro naplnění snů obětovat.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Čeká vás příjemné období, i když na váš vkus příliš nabité událostmi. Aktivity však nepřehánějte a snažte se je vyvážit pobytem v přírodě a třeba i lenošením. Pokud dokončíte to, co jste trochu z donucení začali, pocit zadostiučinění a vydařená dovolená budou nejlepší odměnou.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Ovládne vás sentimentální nálada a pokusíte se obnovit vztah s bývalou láskou. Po několika tajných či rozpačitých schůzkách vám dojde, že to nemá smysl, natož budoucnost. Kajícně se vrátíte do náruče stávajícího partnera, případně k životu single, který vám prozatím vyhovuje.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Nejspíš na cestách potkáte charismatického jedince. Budete se snažit o sblížení bez ohledu na to, zda jste či zrovna nejste zadaní. Pod vlivem citů, dost možná vybuzených vášní, zapomenete na celý svět. Zdá se, že sympatie budou vzájemné, ovšem rámec letní lásky nepřekročíte.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kdosi vám nakukal, že máte vždy a všude působit seriózním dojmem. V hloubi duše cítíte, že to nejste vy, a podvědomě se obklopíte rozpustilými jedinci. To je dobře, díky nim zase dáte volný průchod spontánním projevům radosti, takže si výlety nebo dovolenou jaksepatří užijete.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Poradit si s množstvím úkolů a větší zodpovědností pro vás není problém, i když vás mnozí varují, že to nebude tak snadné. Skutečně hrozí konflikt s jedincem, o jehož kvalitách máte pochybnosti. Ujistěte ho, že pro něho nejste hrozba, jinak vám bude ze zálohy ztrpčovat život.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Vaše dosavadní životní jistoty se otřesou v základech a bez podpory rodinných příslušníků nebo přátel se zřejmě neobejdete. Potřebujete hlavně slyšet, že se zase všechno v dobré obrátí. V podstatě je to pravda, i když si na konec náročného období počkáte asi až do konce prázdnin.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Souhra okolností vás přinutí zabývat se choulostivou záležitostí. Máte šanci uspět za předpokladu, že si nic nebudete brát osobně, což může být problém. Důležité jednání nebo rodinnou sešlost proto raději odložte. Je skoro jisté, že byste něco pokazili nebo něco nevhodného plácli.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

S ohledem na vývoj situace v rodině si uvědomíte, jak je pro vás partner důležitý. Využijte každou příležitost, abyste mu dali lásku najevo. Bude se divit, ale potěšíte ho. Zapracujte také na zlepšení vztahu se staršími příbuznými, přestože vám jejich rozmary lezou na nervy.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Budete si připadat, jako byste se dostali do bláznivé časové smyčky a stále dokola prožívali podobné situace. Pořád budete omílat stejné výhrady s vědomím, že se stejně nic nezmění, a stýskat si, že nemáte na nic čas. Nejlepší bude, když alespoň na pár dní změníte prostředí.

RAK (22. 6. – 22. 7.)

Okolnosti, které vás brzdily, se pozvolna změní ve váš prospěch. Na doporučení známých objevíte i nové možnosti, jak si finančně polepšit. Díky tomu se zklidníte, a zejména na partnerovi přestanete hledat chyby, hlavně v jeho přístupu k rodičům, dětem nebo bývalé lásce.

Zdroj: časopis Story, autorka Kristýna Polanská se zabývá sestavováním horoskopů

Související články