RAK (22. 6. – 22. 7.)

Na to, co jste si před nedávnem domluvili, můžete klidně zapomenout. Podstatnou roli totiž sehrála sentimentální nálada, situace se však už naštěstí uklidnila. Když se nad tím zamyslíte, uznáte, že se vývoj ubírá správným směrem, takže se nemusíte mračit, nýbrž těšit na zajímavé zážitky a třeba i nové osoby v životě.

LEV (23. 7. – 23. 8.)

Čím dřív ostatní zjistí, že doba vašeho souhlasného přikyvování definitivně skončila, tím lépe pro všechny. Však už bylo načase některé jedince umravnit. Ještě zbývá, abyste přerozdělili úkoly. Ani skutečnost, že potomci mají prázdniny, přece neznamená, že je musíte obskakovat.

PANNA (24. 8. – 23. 9.)

Někdo blízký vám nadělá starosti. Vzhledem k tomu, že příčina je intimního charakteru, sám od sebe se vám nesvěří. Nevyzvídejte, jen se ho ohleduplně snažte rozmluvit, už jen tím se mu uleví. Navíc nepůjde o nic vážného, takže se zase můžete věnovat vlastním dovolenkovým plánům.

VÁHY (24. 9. – 23. 10.)

Na svých názorech nebo řešeních bude člen rodiny tradičně bazírovat. V rozhodujícím okamžiku však prokáže, že z lásky k vám dokáže popřít či obejít vlastní zásady. Jeho velkorysost vám vyrazí dech a rádi mu odpustíte, přestože se vzápětí zase zachová jako svéhlavý protiva.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.)

Zájem dáváte příliš najevo. Jakmile si tedy dotyčný bude jistý, že vaše nadšení pro věc dosáhlo maxima, rafinovaně změní taktiku. Počítá totiž s tím, že budete ochotni leccos překousnout. Se stupňováním požadavků však tvrdě narazí, i kdyby to znamenalo změnu dovolenkových plánů.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.)

Z prapodivných pohnutek se pustíte do měření sil. Důsledkem bude, že se vyhrotí vztahy s osobami, s nimiž jako byste měli nevyřízené účty. Na hádky to nevypadá, ale budou se množit výmluvy, proč zrovna nemají čas. Čím déle „období chladu“ potrvá, tím hůře vše budete dávat do pořádku.

KOZOROH (22. 12. – 20. 1.)

Kdosi vám neomaleně připomene nedávné pochybení. Budete mít vztek hlavně na sebe. Přestože jste prekérní či trapnou situaci nezavinili, lehkovážně jste dopustili, aby nastala. Sebevědomí či reputaci si napravíte i tím, že se na prázdninových cestách postaráte o někoho v maléru.

VODNÁŘ (21. 1. – 19. 2.)

Souhrou šťastných náhod dostanete šanci splnit si dávný prázdninový sen. Může vás zrazovat domnělý posměch vrstevníků z rodiny nebo okruhu známých. Jste však na omylu, většina vám bude upřímně fandit. Najdou se i takoví, kteří se budou pošklebovat, ale jen proto, že vám závidí.

RYBY (20. 2. – 20. 3.)

Snažíte se, ale přesto pro vás jisté sféry stále zůstávají nedosažitelné. Postupy a strategie, které dříve zabíraly, najednou selhávají. Zkuste ubrat z ješitnosti a nechte si třeba poradit od jedinců, kteří uspěli navzdory tomu, že podle vašeho mínění měli menší předpoklady.

BERAN (21. 3. – 20. 4.)

Odhodlaně se můžete pustit do řešení komplikovaných věcí. Navzdory pozitivním reakcím okolí vycítíte, že se něco chystá. Z letmých narážek však nebudete moudří. Sice nemáte důvod k panice, tak spíš jen pro jistotu si pro některé zprávy vytvořte novou e-mailovou adresu.

BÝK (21. 4. – 20. 5.)

Nenechte se nikým přesvědčit, že jeho řešení je lepší. Nejvíc získáte, když vsadíte na vlastní rozum a intuici a nebudete do dění zasahovat. V opačném případě hrozí, že narazíte na nepochopení nebo si pokazíte dovolenou katastrofickými scénáři. A to přece nemáte zapotřebí.

BLÍŽENCI (21. 5. – 21. 6.)

Ochranitelské sklony máte vrozené, a jakmile se někdo z milovaných ocitne v nesnázích, okamžitě mu přispěcháte na pomoc. Tentokrát však silami, časem či penězi plýtváte na člověka, jenž si to nezaslouží. Navíc, kdyby se role obrátily, tak by pro vás nejspíš nehnul ani prstem.

Zdroj: časopis Story, Kristýna Polanská, autorka se zabývá sestavováním horoskopů

Související články