Zuzano, můžete nám prozradit, kam se bude ubírat vaše postava v pokračování Dobré ráno, Brno?

Prozradím jen trochu. Moje postava bude zase závislá, ale zase na něčem jiném. Ono to tak většinou je, když chce člověk vyskočit z rozjetého vlaku, přestupuje na jinou jízdu. I v závislostech to tak je, že musíte závislost překrýt jinou závislostí. To můžu teď načrtnout. A dokonce Radka, která byla v první řadě prezentovaná jako neúspěšná a stárnoucí herečka, bude mít i jinou hereckou příležitost než tu moderátorskou.

Zdroj: VLM

Takže kokain jste už hodila v seriálu za hlavu a teď "pojedete" v něčem jiném?

Ano, přesně tak. Bude to mít i jinou barvu a bude to tekuté.

Někdy se herci i filmaři bojí toho, aby pokračování úspěšného seriálu nebylo trapné. Nebála jste se toho i vy?

Bála i nebála. Já jsem se bavila i při čtení scénáře té druhé série. Chechtám se pořád. Za sebe jsem se nebála, ale pak mi došlo, že když všichni chválili tu první sérii, jestli je nezklameme. Ono to tak většinou je, když rozmlsáte to publikum, tak pak je plné očekávání. Může ta laťka klesnout níž a mohou být kritičtější. Už jsem slyšela od pár lidí z televize, že pár dílů viděli a říkali, že je to ještě lepší než ta první série. Nemůžu to za sebe říct, protože jsem to ještě neviděla. Vždycky je to trošku jiné být na té druhé straně. Doufám, že to bude mít aspoň stejnou úroveň, jako jsme byli, že nespadneme dolů. Budu ráda, když se ti lidé aspoň trochu pobaví.

Ženy se prý s vaší postavou ztotožňovaly. Ale prozradila jste, že jen do šestého dílu, než jste se jisté dámě pomstila exkrementem na kapotě auta.

Skutečně je pravda, že někteří lidé to vzali jako opravdový akt, protože netuší, jak se ty věci točí. Opravdu si mysleli, že ten exkrement je skutečně můj, nebyl prostor na obhajobu, abych jim řekla, že pětkrát za sebou, než se to natočí, se opravdu nevyprázdním. Během dvaceti minut. To nejde, ale stále visí ve vzduchu to, že je to opravdu moje. Ale nepřestali mě kvůli tomu mít rádi. Snad někdy budu mít možnost to vysvětlit.

Berete tuto svou roli jako životní?

Pokud už nebudu mít žádnou jinou příležitost, bude to moje životní role. Bude to pro mě trochu smutné, protože mi je 42 let. Ještě bych nechtěla pověsit hereckou profesi na hřebík.

Nemyslím to špatně.

Ne, mně to přijde vtipné. Kdybych už neměla práci, byla by to moje životní role.

Samozřejmě vám přeji, aby ty další role přišly.

Děkuji pěkně. Ale co se týká žánru, tento žánr miluji. V tomto duchu bych ráda pokračovala. Ale na divadle, které je mou láskou, vím, že mám škálu žánrů a jsem dramatická i komediální herečka. Komedie jsou boží, všichni je potřebujeme.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články