Na Sid (Michaela Pecháčková) a Adama (Šimon Bilina) čeká velká zkouška. Jejich hádky budou narůstat, přičemž viníkem je samozřejmě Márty (Martin Preiss). Snaží se mezi pár vrazit klín. O to víc mu Sid nevěří, a i když Márty chodí s její mámou Alicí (Sabina Laurinová), v hlavě jí neustále bliká červená kontrolka, že s ním něco není v pořádku. Sid začne postupně odkrývat Mártyho prohřešky. Argumenty a důkazy budou tak silné, že i Adam pochopí, co je jeho kamarád z války zač. Všichni nakonec prozřou, až na Alici.

Zdroj: Youtube

Eliška (Lucie Polišenská) odchází ze zoo, čeká ji totiž vysněná práce v Africe. Na Petru Váchovou (Berenika Suchánková) praskne,... (tajenka), a tak je propuštěna. Odchází i ředitelka Marie Roklová (Veronika Freimanová), rozhodla se jít do důchodu a věnovat se vnoučatům. V zahradě se naopak objeví nová ošetřovatelka, záhadná Julie Krátká (Jana Bernášková). Je to týraná žena, která je i s malým synem Ivanem na útěku. Na každém místě vydrží jen tři měsíce a hned za sebou maže stopy. Julie se rychle spřátelí se Sid a pomáhá jí s odhalením Mártyho. Jenže se přibližuje její tříměsíční lhůta, kdy se bude muset vytratit. Stihne odejít, než ji její despotický manžel najde?

Helena Pechová (Jitka Sedláčková) konečně dojde k oltáři se svým vyvoleným Olinem (Pavel Marek). Jenže tam zjistí, že není jen tak někdo… To Viky (Eva Burešová) konečně zažije úspěch. Dostane nabídku, aby šla coby návrhářka pracovat do zahraniční firmy. Váhá, jestli odejít do Milána a zabouchnout za sebou dveře.

I Filip (Tomáš Klus) souhlasí s přestěhováním, protože se na něj též usmálo štěstí v podobě nabídky na trénování fotbalového klubu. Vypadá to na šťastný happy end. Kufry už balí, jenže… Na to, co se našim hrdinům přihodí, si budete muset počkat do ledna.

Zdroj: časopis Tv expres, TV Prima

Související články