Dita pracuje v obchodním domě v oddělení kosmetiky, přičemž zamotá hlavu nejednomu muži. „To je Ditina trochu negativní vlastnost. Snaží se totiž flirtovat tak trochu s každým. A občas i s těmi, s nimiž by rozhodně flirtovat neměla,“ poznamenává mladá herečka Natalie Golovchenko, jejímuž nástupu do seriálu předcházel perný taneční trénink. „Učili jsme se swing a bylo to skvělé. Upřímně je to fakt splněný sen učit se něco kvůli roli, škoda že toho nebylo víc. Budeme si v Labuti občas zlepšovat náladu tančením swingu,“ vysvětluje s tím, že během natáčení vypadali jak režisér, tak lektorka s jejím výkonem spokojeně. „Pro mě to byl můj první natáčecí den v Labuti a rovnou s takovou výzvou. Dita totiž swing tančit opravdu umí, což se o mně říct tak úplně nedá. Ale užila jsem si to. Jak to bude vypadat na obrazovce, uvidíme,“ usmívá se herečka.

Zdroj: Youtube

Lehce tajemná šéfová

Novou ředitelku Zlaté labutě Toni Adamovou hraje Šárka Krausová. „Řekla bych, že jde o celkem zásadní postavu. Je to Češka, která však dlouhá léta žila ve Francii, proto má v sobě jisté francouzské kouzlo. Je lehce tajemná a měla by diváka myslím lehce tahat za nos a nechat ho hádat, jestli je pozitivní, nebo negativní. Tak doufám, že se nám to podařilo,“ říká Šárka Krausová, která se bude v seriálu nejčastěji potkávat s kolegy a kolegyněmi Kristýnou Ryškou, Adamem Vaculou a Simonou Lewandowskou.

Dodejme, že třetí a zároveň závěrečná řada Zlaté labutě nás zavede na přelom let 1939 a 1940, tedy do velmi temných a těžkých časů protektorátního Československa, s nimiž se budou muset naši hrdinové nějak popasovat.

Tři otázky pro Šárku Krausovou

Kdo je vaše postava Toni?

Jde o Češku, která žila dlouhá léta ve Francii, takže má v sobě jisté francouzské kouzlo. Je to postava, která je lehce tajemná, a myslím si, že by měla diváka trochu tahat za nos a nechat ho hádat, jestli je pozitivní, nebo negativní. Tak doufám, že se nám to podařilo.

Budou ji mít diváci rádi?

To souvisí s mojí předchozí odpovědí. To je právě to tajemství, které v sobě Toni má. Já bych byla moc ráda, kdyby si ji diváci oblíbili, ale rozhodně nejde o jednoduchý charakter. V některých situacích je záludná, takže s těmi sympatiemi to nebude tak snadné.

Napsali jí scenáristé nějaké milostné vzplanutí?

Ona je poznamenaná tou Francií, což znamená, že je ve vztahových otázkách dost otevřená. Ale to jsem v tuto chvíli prozradila možná až příliš… (směje se)

Zdroj: časopis TV Pohoda, TV Nova

Související články