Adame, mohl bys nám prozradit, co se teď bude s tvou postavou ve Zlaté labuti dít?

Moje postava momentálně prochází něčím, kdy si uvědomuje strach o Báru. Markéta umřela a na Edu zůstal sám. Diváci ho vidí teď trochu ve zranitelnější poloze. Sílí tlak nacistů, Grubera, takže je na celé rodině Kučerů, jak se s tím vypořádá. Jestli se semkne a udělá něco radikálnějšího nebo budou hrát pořád hry. Budou hrát o čas.

Zdroj: VLM

Co váš vztah se sestrou, kterou hraje Kristýna Ryška?

To je právě to, o čem mluvím. Nechci nic prozrazovat, ale myslím si, že rodina bude v takové fázi, že se bude muset trošku semknout a bojovat za to, aby zachránila svůj rod a taky i Labuť. Petr bojuje, aby zachránil spoustu zaměstnanců a svých blízkých, kteří v tom obchodě jsou, a samozřejmě taky rodinu. Budeme dělat vše proto, aby byli blíž sami sobě.

Seriál se dotáčí, v červnu budou poslední díly. Jaké to pro vás je, že to končí?

Je to nostalgický. Dneska je předposlední natáčecí den, takže mírná nostalgie se tam objevuje. Když jdeme proti sobě na chodbě, tak si nemusíme ani nic říkat. Vidíme si to na očích. Jsme lidi, co se potkávali rok a půl, děkujeme si a mrzí nás, že to nepokračuje dál, protože jsme v tom všichni měli víru a potkali jsme zde super lidi. Je to trošku hořkosladký.

Co vám nejvíc bude chybět?

Kontakt s těmito lidmi. Nejen s herci. Našel jsem si tady spoustu kamarádů na place. S nimi budu v kontaktu, ať už v posilovně či online. Já jsem si díky tomuto projektu odnesl spoustu nových známých.

Má vaše přítelkyně Besky radost, že teď budete konečně víc doma?

Momentálně jsme v procesu stěhování, takže se doma nějaká ruka bude hodit. Takže únor bude tohoto ražení.

Vy jste prozradil, že během stěhování jste si naordinoval krabičkovou dietu. Což je dost zvláštní, když máte doma tak výbornou kuchařku.

To bylo naše společné rozhodnutí. My jsme si krabičky pořídili oba dva, abychom to vše stíhali, neřešili nádobí a podobné věci. Je to jen výjimečně. Jinak Besky vaří, vařím i já. Funguje to, tohle je jen krizová situace.

Co vám nejvíc od partnerky chutná?

Miluji její Kung-pao. Dělá ho vegetariánsky. Dokáže udělat všechny ty klasiky všech kuchyní na vegetariánský způsob. Miluji její indickou Kormu, pak Kung-pao a teď jsme si dělali italské věci. Všechno, co udělá, je výborné.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články