Televize Nova odvysílala reportáž, ve které se objevili všichni soutěžící prahnoucí po titulu Survivor Česko a Slovensko 2024. Všichni jsou samozřejmě vyhublí, opálení a také šťastní, že jsou zpátky v civilizaci, která jim umožňuje spát v měkké posteli, být se svými nejbližšími a jíst nekonečné množství jídla. Dá se podle jejich vzhledu tipnout vítěz? Na sociálních sítích se samozřejmě strhly vášnivé debaty a „zaručené“ zprávy. Nejčastější jména, která padají v komentářích je Mikýř, Márty a Pirát. Často bylo přáno třeba i Janě nebo Sebastiánovi, který musel soutěž předčasně ukončit kvůli nepříznivé rodinné situaci.

Kokosy už nikdy víc

Většina soutěžících v prvních rozhovorech se shoduje v tom, že dny v soutěži byly extrémně dlouhé a náročné. Yennifer se smíchem přiznala, že jí dělalo problém i otevřít záchod a Pirát prohlásil, že už si v životě nedá kokos, maximálně ten ve známé čokoládové tyčince Bounty. Tomáš se považuje za nejšťastnějšího ze všech účastníků. Je rád, že je doma a už by tam prý nezůstal ani minutu. Nikdy v životě se nechce na ostrov vrátit.

Nikdo nechce zpátky, kromě Veroniky

Mikýř prohlásil, že má pocit, jako by byl na ostrově 6 let a že je strašně rád, že už je po všem. Každá sekunda prý byla nekonečná. Ani Radek nemluví jinak. Prý by byl „magor“, kdyby chtěl, aby to ještě pokračovalo, ale těší se, že teď bude poznávat svět novýma očima. Asi nejvíc opálená se vrátila Veronika, která, kdyby si mohla vybrat, zůstala by ještě v Dominikánské republice, kde je tak o 20 stupňů více.

Vyhrál Márty?

Nejvíce ale mlží a mlčí Márty. Tomu spravuje sociální sítě profesionální tým. Fanoušci samozřejmě čekají na zákulisní drby, první dojmy i na aktuální fotku, ale ten si zatím pravděpodobně užívá vytoužený klid a čas se svou přítelkyní. Vstřebává výhru a získání Survivor titulu? Možná ano. Podle reakcí diváků, patří mezi žhavého kandidáta na vítěze. Možná ale chce mít prostě klid, protože ho brzy čeká další mediální pozornost. Patří totiž mezi potvrzené účastníky letošní řady taneční soutěže StarDance.

Koho tipujete na vítěze letošního Survivora?

info Hlasování bylo ukončeno.
Mikýř 29 %
Márty 44 %
Pirát 13 %
Jana 4 %
Yenifer 1 %
Bandurko 1 %
Jack 1 %
Carev 3 %
Kristina 2 %
Nikola 1 %
Tomáš 1 %
Radek 1 %
Iva 1 %
Hlasovalo: 1490

Zdroj: iGlanc.cz, TV Nova

Související články