Veroniko, vy máte v Ulici problém se Soňou, můžete nám prozradit, kam až ten váš konflikt vygraduje?

Problém vygraduje docela daleko. V realitě si vůbec nedokážu představit, kam až to může zajít. Že by to tak doopravdy mohlo být. Ale myslím si, že Soňa zajde až moc daleko. Uvidíme, co na to řeknou diváci. Je to velké, ale nemůžu to prozradit.

Zdroj: VLM

Chodí vám od diváků třeba podpora kvůli těm konfliktům se Soňou?

Podpora mi nechodí na sítích, ale podpora mi chodí, když se s někým setkám. Ať už to jsou známí, diváci, říkají mi, ať dám té Soně co pro to. To mi často vzkazují. Je mi to líto vůči Lucce, ale zase je to i jistá pochvala, protože jí to lidi sežerou se vším všudy.

Vaším velkým zastáncem je i Eddie, se kterým jste dřív žila. Nesblíží vás Soňa natolik, že se k sobě zase vrátíte?

Magda s Eddiem to má na hraně. Samozřejmě za sebou něco mají a snaží se to udržet na té přátelské rovině. Já momentálně nevím, jestli to mezi nimi klapne nebo ne, ale uvidíme. Třeba jo časem.

Nebude právě ta Soňa nechtěnou dohazovačkou, že se pak s Eddiem semknete?

Když se Magda s Eddiem budou radit, co s tou Soňou budou dělat, tak třeba jiskra znovu přeskočí a znovu něco vznikne. Nechávám se překvapit.

A vy sama jste v životě potkala někdy takovou mrchu, která by se mstila?

Jestli jsem někoho takového potkala, zapomněla jsem na to. Ráda zapomínám na špatné věci. Pokud u někoho cítím, že to není zrovna správňák, okamžitě dávám ruce pryč.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články