Tvůrci pořadu prozradili, že se zapracovalo na emocích, protože jejich absenci jim vyčítali diváci u poslední řady. Můžeme se tak prý těšit na nečekané až šokující tahy soutěžících, a to od prvního dílu. Moderátor pořadu Ondřej Novotný se podělil o svůj postřeh, že mezi aktéry jsou silné charaktery, někteří se ale možná přeceňují: "Přiznám se, že v obou kmenech vidím lidi, kteří od sebe možná mají větší očekávání, než budou schopni naplnit." Po odhalení soutěžících se ve virtuálním éteru, hlavně na sociálních sítích, jasně rozdělily sympatie, antipatie, lidé už vědí, kvůli komu se budou dívat, někteří však možná dříve odhalili to, co mělo zůstat skryto.

Zdroj: Youtube

Mikýř? To se budu dívat!

V každé soutěži se objevují archetypy lidí, aby upoutaly pozornost. Nesmí chybět krasavci a krásky, outsideři, tiché vody, které břehy melou, slavné tváře a showmani. Diváci u této série sází na to, že bavit je bude Martin Mikyska alias Mikýř. Jakmile totiž otevřete jeho instagramový profil, vaše bránice rozvibruje nekonečný smích, protože jeho glosy, parodie a komentáře společenského dění nepostrádají vtip snad v každé vteřině. Mikýř ostatně show Survivor rozjel po svém ještě před tím, než se stačilo spustit vysílání. Na svém profilu například prozradil, jak se do soutěže dostal. Moderátor Ondřej Novotný mu položil jednoduchou otázku, zda chce do trojky. Mikýř bez váhání kývl, a pak se divil, že místo hrátek s půvabnou Renatou Langmannovou (manželka Ondřeje Novotného – pozn. red.) se musel sbalit na ostrov, kde pobývá i s často zpocenými a zarostlými chlapíky. Historka byla samozřejmě myšlena v nadsázce stejně jako jeho další reelsy.

Martin Mikyska nepodcenil přípravu

Říká se, že na Survivora je potřeba fyzička. Jak je na tom Mikýř, nevíme, přípravu ovšem nepodcenil. Šel pro rady za jedním z nejpovolanějších, Tomášem Zástěrou, jenž se show účastnil v roce 2022. Do té doby byl Tomáš sice známým moderátorem, ale spíš jedním z mnoha. Pak stačilo, aby jej v soutěži podporovali jeho kolegové včetně Leoše Mareše, až Tomáš po skončení v soutěži nevěděl, kam dřív pracovně skočit. Nezapomenutelné jsou jeho oranžové trenýrky, které Zástěra vydražil pro dobrou věc, a sice na pomoc tatínkovi se třemi holčičkami, jimž zemřela maminka. Moderátor pomohl částkou milion korun, kterou přihodil opět Leoš Mareš. Půjde Mikýř ve šlépějích Zástěry a vytvoří také ikonický artefakt? Zatím jeho správci ládují Instagram vtipnými videi, na nichž se Mikýřovi za tři hodiny podařilo vykřesat jiskru ohně nebo jsme mohli spatřit, jak se připravoval na dobu ledovou, která může prý udeřit i v Dominikánské republice. No, odhadujeme, že teď už mu možná trochu zmrzl úsměv na rtech.   

Ornella vypadla? Nebo nevypadla?

Snad kolem nikoho se doposud nevyrojilo tolik spekulací, zda ještě soutěží, či nikoli, jako kolem Ornelly Koktové. Sítěmi se šíří zprávy, jak lidé viděli Ornellu na letišti. Jestli je to pravda, nebo ne, těžko říct, možná někteří chtějí být zajímavější. Poslední zdánlivý přešlap se totiž odehrál v živém vysílání Agáty Hanychové, která navštívila slaměného vdovce Josefa Koktu, manžela Ornelly, který měl záhadný telefonát. Pepa sice odešel do jiné místnosti, ale zapomněl, že má mikrofon, takže byl slyšet vysoký hlásek na druhé straně telefonu. Kokta tvrdil, že mluvil se synem Quentinem, ovšem sledující živého vysílání měli jasno – byla to Ornella. Objevilo se i "svědectví", že Ornella je vedle sledujícího na letišti. Zase? Jelikož Kokta celkem pohotově reagoval, že šlo o syna, není asi důvod nevěřit. Což neznamená, že Ornella už nemůže být "vypadnutá".

Švanci (skoro) na místě činu

Dalším ze soutěžících z minulých řad, kterému raketově stoupla popularita, je bývalý fotbalista Petr Švancara. Ten s nadsázkou říká, že celý život hrál fotbal, ale proslavil se až na ostrově, kde nejedl a zhubnul 18 kilo. Švanci, jak se mu říká, se vrátí do Survivora prostřednictvím Švancibaru, kam si bude zvát vyřazené hráče i speciální hosty. O vtip tak nebude nouze.  

Pokoří Sebastian Andreu?

V letošním ročníku soutěží i partner Andrey Bezděkové, která byla v minulém ročníku Survivoru. Zpěvák Sebastian Navrátil chce pokořit 67 dní, po které Andrea vydržela v soutěži. Půvabná modelka mezitím baví své i Sebastianovy fanoušky na Instagramu, když mu v aplikaci vytvořila vousy, které zpěvákovi na ostrově vyrostou. "Snad mě poznáte. Zub času se na mě trošku podepsal," napsala za svého milého. Uvidíme, komu všemu stihnou vyrašit nejen vousy.

Zdroj: iGlanc.cz, Deník, TV Nova

Související články