Letošní řada reality show Survivor Česko & Slovensko byla skutečně nabitá nečekanými okamžiky, emocemi a zajímavými charaktery. Velkolepé finále, kterého se diváci nemohou dočkat, odstartuje už dnes, v úterý 18. června, na platformě Voyo a jen o den později ho uvidí i diváci televize Nova. Nicméně už teď se v internetových diskuzích rozvíjejí nejrůznější teorie o tom, jak to celé dopadne a kdo si domů nakonec odnese výhru a získá titul Survivora. Mezi ty nejzajímavější teorie pak patří ta, kdy si fanoušci myslí, že Mikýř přenechá první místo Nikole.

Velká oběť

Dá se říct, že smysl by to dávalo. Už v předchozích dílech totiž Mikýř přiznal, že by výhru skutečně nejvíce přál Nikole. S tou se totiž poté, co se proti němu Pirát obrátil zády a společně s ostatními ho poslal do duelu, velmi sblížil. Kamarádské trio s nimi tvoří ještě Martin Carev, který taktéž naznačil, že by si Nikola z nich zasloužila vyhrát nejvíce. Oba otevřeně před kamerou promluvili o tom, že si po finanční stránce nemohou na nic stěžovat a že Nikole by peněžní výhra změnila život. Kabátová se také netají tím, že je vášnivou fanynkou Survivoru a stát se vítězkou by pro ni bylo splněným přáním. Už v předchozích dílech se navíc Mikýř pro Nikolu obětoval, když díky jeho pomoci vyhrála imunitu a vytoužený videohovor s rodinou. Udělá to Mikyska, který je největším adeptem na vítěze, před finálovou bránou znovu?

Největší favorit

Pravdou je, že pokud se bavíme o největším favoritovi letošní řady, Mikýřovo jméno je skloňováno nejčastěji. I ostatní soutěžící o něm po celou dobu mluví jako o někom, kdo má největší šanci na výhru a nad kým se prostě nedá v obávaných duelech vyhrát. Sám moderátor reality show Ondřej Novotný se pak hned v několika rozhovorech nechal slyšet, že je Mikýřova sociální hra na velmi vysoké úrovni a že mu ostatní soutěžící na ostrově v podstatě zobali z ruky. Nutno podotknout, že ačkoli Kabátová a Carev věděli, jak je Mikyska šikovný, bavič si je dokázal v posledních dnech naklonit natolik, že ho nezradili a do finálové trojice s ním chtěli jít, přestože věděli, že je hrozbou.

Co by získal?

Mnozí však už teď spekulují, že to bude celé úplně jinak. Do finálové dvojice se podle některých nakonec dostane Mikýř a Nikola, avšak přijde nějaký zvrat, kdy bavič udělá něco, aby si pohádkovou výhru nakonec odnesla Nikola, která by se tak stala první ženskou vítězkou u nás. A co by tím vlastně Mikýř získal? Přestože lidé z jeho týmu v minulosti řekli, že jeho cílem bylo od samého začátku Survivor vyhrát, v průběhu soutěže Mikyska hned několikrát naznačil, že si na ostrově uvědomil spoustu věcí a že co hledal, tam našel. Podle všeho to vypadá, že došel hlavně k tomu, jak jsou pro něj jeho blízcí důležití.

Geniální tah

Navíc se zdá, že o finanční odměnu až tolik nestojí, neboť sám přiznal, že si vydělá dost peněz. Nikole, která si vy minulosti prošla peklem, když při tragickém požáru zemřela její babička, sestra a maminka spadla ze skály, by výhru moc přál. Stejně tak to nejspíš cítí i Martin Carev. A nutno podotknout, že pro Mikýře by to byl geniální marketingový tah, kdy by nakonec byl za velkého hrdinu. Sice by se nejspíš našli i ti, kteří by toto gesto odsuzovali, neboť podle nich by měl vyhrát ten nejlepší a žádaný titul Survivora by se neměl jen tak přenechávat, Mikyskova fanouškovská základna by ale pravděpodobně z tohoto zvratu doslova zešílela. Nicméně uvidíme, jak to nakonec celé dopadne a jak řekl Mikýř na jedné z kmenových rad: Necháme se překvapit...

Zdroj: iGlanc.cz, Survivor, TV Nova

Související články