A protože Ulice poběží už od 14. srpna, nové epizody se ponesou v pravé prázdninové atmosféře díky Lumírově pánské jízdě divočinou. Navíc si užijeme i spousty humoru, čeká nás porod, Milošovy neuvěřitelné eskapády, emotivní shledání i Márova záhadná kamarádka… Prozradíme, v jaké chvíli zastihneme staré dobré známé po prázdninové pauze.

Zdroj: Youtube

Nyklovi na trampu

Lumír (Václav Svoboda) se rozhodne splnit Lexíkovi (Filip Hornyak) jeho velké přání, a tak ho vezme na několikadenní zálesáckou výpravu do divočiny. Coby vedoucí této expedice bude mít k ruce další dva trampy na slovo vzaté – vrchního baviče Mária (Jiří Kniha) a hlavního provianťáka Pavla (Jan Řezníček). Zatímco Lexík si chce splnit nejobtížnější drozdíky, pánové si hodlají odpočinout od každodenních starostí i něžného pohlaví. Jenže právě to je v klidu nenechá. Vilma Nyklová (Jaroslava Obermaierová) totiž uspořádá přepadovku, během které to na jejich chatě pořádně rozjede…

Vrací se Eddie

Pěkně rušno bude také ve škole, byť jsou zatím prázdniny. Magda (Veronika Čermák Macková) a její podřízení už ale mají dovolenou za sebou. Nyní je čekají přípravy na začátek školního roku, aby hned od třetího září vše klapalo, jak má. Jen co se na gymnáziu všichni sejdou, vyrojí se na ně jedno překvapení za druhým. Nejenže Irena (Kateřina Holánová) začne rodit přímo v kabinetě, na školu navíc nastupuje i nový tělocvikář a zeměpisář. Ten bude jen koukat, jaké partičce to Magda velí. Oním dotyčným je totiž pohodář a Magdin bývalý partner Eddie (Jiří Panzner), jenž se na svůj nový začátek již pilně připravuje a oprašuje vědomosti z vysoké školy. Jeho návrat do Magdina života však ani trochu nepotěší Prokopa (Ondřej Studénka).

Miloš se stává ženou?!

U Knoblochových se rozhodně nedá mluvit o klidných prázdninách. Ti se totiž zrovna stěhují do bytu Liškových, ke všemu přesně v duchu rčení „lepší vyhořet než se stěhovat“. Aby toho nebylo málo, Miloš (Jiří Štrébl) si vsugeruje, že se kvůli Eviným (Vanda Hybnerová) pilulkám, na které jí tajně chodí, stává ženou, což samozřejmě nezůstane bez následků…

Márova nová přítelkyně

U Marečkových panuje zdánlivá pohoda. Dokonce to vypadá, že se Karla (Markéta Stehlíková) a Mára (Kryštof Rímský) vrátili k sobě, čímž se Karle splnilo její největší přání. Opak je však pravdou. To, že spolu skvěle vycházejí a vzájemně se doplňují jako dřív, neznamená, že by Mára netrval na rozvodu. Navrch se po jeho boku objeví nová tajemná kamarádka Sylva (Jana Kotrbatá), která okamžitě vzbudí zvědavost všech jeho blízkých. Aby taky ne, když je více než zřejmé, že Mára si už našel za Karlu náhradu.

Jiří Panzner o návratu do Ulice

„Mám pocit, jako bych se vrátil domů. Potkávám tady většinu kamarádů a lidí, se kterými jsem spolupracoval před odchodem Eddieho, takže nemám pocit, že by se tady něco výrazně změnilo. To mi moc vyhovuje. Jsem rád, že se svými kamarády zase můžu pracovat. Navíc se v Ulici cítím skvěle,“ popsal své pocity po prvním natáčecím dni Jiří.

Záchrana salonu a překvapení na závěr

Dvojice Gábina (Aneta Krejčíková) a Jirka Herman (Jan Holík) by si po náročném roce zasloužila pořádnou dovolenou, ovšem Gábina na ni zatím nemá ani pomyšlení. Celé léto byla v jednom kole, protože se musela obejít bez čerstvé babičky Veroniky (Hana Holišová) a střídavě i bez některé ze švadlen, jež si vybíraly volno. Když se Veronika konečně vrátí zpět od dcery Roziny, nemá pro Gábinu moc dobré zprávy. My ale ještě jednu dobrou zprávu přihodíme: V devatenácté sezoně seriálu budou diváci pravidelně vídat také herečku Lucii Vondráčkovou, jejíž Soňa Čechová vstoupí zásadním způsobem do osudů mnoha uličních hrdinů a hrdinek. Brzy si povíme víc.

Zdroj: časopis TV Star

Související články