Šárko, můžete nám prozradit, co vás ve Zlaté labuti čeká?

Nevím, jakou část děje mohu prozradit.

Zdroj: VLM

Vím, že teď už natáčíte konec seriálu, což nechceme prozrazovat. Ale nastoupila jste jako nová ředitelka Zlaté labutě. Začnete se sbližovat s Adamem Vaculou?

Nastoupila jsem jako ředitelka Zlaté labutě a snažím se sblížit se všemi. Snažím se zjistit, kdo jaký je, koho potřebuji mít na své straně a koho ne. Jsem docela taktik. Je pravda, že v případě některých hlavních postav tohoto seriálu, ačkoliv chci, aby oni byli mnou fascinováni, tak se mi možná stane, že mě jedna z těch postav omámí a sama spadnu do pasti lásky.

Jak se vám líbí dobové kostýmy, vlasy a celé to, jak vypadáte?

To mi bude moc chybět, protože jsem si dlouho přála hrát v dobovém projektu. Teď se mi to splnilo a mám štěstí, že móda Tony Adamové, která žila nějakou dobu ve Francii, je ovlivněná cizinou. Fakt má ty kostýmy nádherné. Vždycky, když potkávám své kolegyně Martu Dancingerovou nebo Simonku Lewandowskou, tak na mě se záviděním v oku koukají a říkají, že mají pořád jen tu uniformu, ale já mám hezké civilní šaty. Nejabsurdnější civil jsem měla večerní šaty, přes které jsem měla lišku. Ta sice vypadá elegantně, dokud se nepodíváte, že má i nožičky s drápky. To už je moc.

Co vám na tomto projektu bude nejvíc chybět?

Nejvíc mi bude chybět ta dobová atmosféra a zákulisí. Musím říct, že se tady potkali opravdu milí lidé, moc milý štáb, moc milé maskérky a kostymérky. Ačkoliv jsme začínali točit třeba ve čtyři hodiny ráno, člověk přicházel se zalepenýma očima, tak všichni jsme tady na sebe byli milí a rádi jsme se viděli. Bude mi chybět přátelská atmosféra.

Jak je to dlouho, co jste se vdala?

Zatím je to 1,5 roku.

Jak si užíváte manželský život po boku Ondřeje Krause?

Užívám si ho moc. Ale je pravda, že jsme na sebe neměli moc času. Teď jsme se čtyři měsíce skoro neviděli, takže se na sebe hodně těšíme. Těším se, že únor strávím se svým manželem.

Pojedete někam na dovolenou?

Ne. Tím, jak bydlíme na statku, užíváme si dovolenou tam. Máme všechno, co potřebujeme: zvířata, přírodu a to nás baví nejvíc.

Co všechno máte s manželem společného?

Máme dvě společné velké vášně, což je herectví a koně. Ale myslím si, že i přírodu, humor, i když tam občas pokulhávám. On má víc smyslu pro humor než já. Takže někdy dělá vtípky a já to beru vážně. Ale styčný body tam jsou. To je docela dost, ne? A máme ještě obecně rádi zvířata, máme rádi psy.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články