Slovenská reality show Ruža pre nevestu si získala fanoušky nejen na Slovensku, hltali jsme ji i my v Česku. Ve finále si mnozí i poplakali. Někteří dojetím, když krasavec Radko Urbanyak ukázal na svoji vyvolenou nevěstu, Slovenku Stanislavu Lučkovou alias Stanku. Jiní smutkem i rozčilením, že nevyhrála Češka Julie Hojdyszová alias Julka. Kapesníky vytáhněte znovu. Velká love story nevydržela. Radko a Stanka dnes oznámili, že už spolu nejsou.

Zdroj: Youtube

Ruža pre nevestu. Rozchod byl jasný

Ruža pre nevestu je další z televizních formátů, kde hraje velkou roli láska. Ovšem uvědomte si, z kolika takových reality shows vzešel idylický pár. Aha, že si nevybavujete ani ty soutěže? Nedivíme se. Ono upřímně lze těžko věřit tomu, že se najde krásný a velmi dobře zajištěný muž, který půjde hledat osudovou lásku před zraky miliónů lidí. Nevylučujeme to, ale jen poukazujeme na to, že takové pořady vyvolávají lavinu spekulací. Nejinak tomu bylo i u Ruže pre nevestu. Sošný Radko, který vypadá jako model, působil sice sympaticky, mnozí si ale mysleli, že by raději spíš hledal ženicha. To je ovšem úděl udržovaných chlapů, z toho bychom aféru nedělali. Radko, podnikatel z Norska… Aha, tady může být další zádrhel. Najít nevěstu a ještě ji donutit odstěhovat se na sever?

Vicemiss Julie vrátila korunku, ze soutěže se vrátila bez ženicha

Každý pořad musí být pestrý hlavně pro diváka, takže do reality show Ruža pre nevestu byly nacastované rozdílné dívky. Objevila se mezi nimi například výrazná Daniela Nikoleta Kortišová, kterou mnozí srovnávali s Lelou Vémolou. Finalistka Julie má za sebou zajímavý příběh. V roce 2022 se umístila jako 1. vicemiss ČR, titulu se ale nečekaně a dokonce v přímém přenosu vzdala, protože chtěla prý zůstat věrná svým hodnotám. I když by jí to v Ruži pre nevestu mohlo uškodit, protože by si lidé mohli myslet, že soutěž nebere vážně, získala si mnoho sympatií. Ne však tolik ty Radkovy.

Proč dal Radko přednost Stance před Julií?

Otázka, na kterou se zdá odpověď tak snadná. „Myslím, že diváci mohli vidět, že od začátku jsem měl ke Stance nejsilnější pouto. Ve finále jsem se řídil svým srdcem a upřímně jsem věřil, že to mezi námi může fungovat,“ rozpovídal se Radko o své finální volbě. Diváci však měli pocit, že Stanka se chtěla spíš zviditelnit, aby mohla nastartovat kariéru modelky. Což se jí možná povede, nabídky chodí a navíc nebude muset balit kufry do Norska. Potvrdilo se to, o čem mnozí spekulovali. Soutěž skončila v únoru, a protože se u nás až o víkendu vysílalo finále, museli soutěžící v každém případě mlčet. Jenže sociální sítě umí promluvit jinak.

Radko v Oslu, Stanka na Slovensku

Lidé si všimli, že Radko je opět v Norsku, kde se věnuje svému podnikání. A Stanka? Ta se severem nijak nechlubila, naopak postovala právě ze Slovenska. Takže sílily spekulace, že pár spolu není. Což potvrdili dnes oba aktéři, když mohli promluvit. „Bohužel musím konstatovat, že se nám nepodařilo vztah dále rozvíjet a nejsme spolu,“ promluvil pro televizi Markíza Radko. A sdílná byla i Stanka. „Čas, který jsme měli jen pro sebe, byl v show omezený, ale chtěla jsem Radka poznávat stále více,“ rozpovídala se s tím, že v reálném životě mělo společné poznávání jiný rozměr. A zazvonil konec, kdy růžové pohádky je konec.

Česká Růže pro nevěstu? Snad to nebudou Barbara a Červín

Jelikož si slovenská Ruža pre nevěstu získala sympatie českých diváků, už se prý castují slečny pro českou verzi soutěže o srdce charismatického fešáka. Bude vypadat jako pohledný Radko? Nebo zaujme něčím jiným? Divákům se při sledování slovenské reality show vybavila obdobná verze soutěže, která se u nás odehrála před lety. Podívaná Vem si mě! však nabrala grády spíš po skončení. Podnikatel Michal Červín si sice vybral krásnou Barbaru Kautmanovou, spolu mají i dcerku Rozárku, pár se však nikdy nevzal. Partneři se nakonec rozešli, Barbara zůstala na dceru sama a bulvárem létaly různé informace včetně těch, že údajný milionář je spíš zkrachovalým boháčem.

A když jsme u těch zaláskovaných soutěží, jiný pořad, Miliónový pár, zase provázel skandál, že někteří soutěžící mají za sebou porno kariéru. Mezi nimi byla i Ester Ládová. To jméno vám asi spíš něco říká než pořad samotný. Snad bude mít Nova tentokrát při volbě soutěžících šťastnější ruku.   

Dívali jste se na Ruži pre nevestu?

Samozřejmě! Ani jeden díl mi neunikl. 65 %
Začal/a jsem sledovat, až když o tom všichni mluvili. 12 %
Zkusil/a jsem to, ale nenadchlo mě to. 4 %
Ne, nesleduji tyto pořady. 19 %
Hlasovalo: 930

Související články