Kryštofe, vy v seriálu Oktopus poprvé hrajete kriminalistu. Byla to vaše vysněná role?

Nebyla to má první role kriminalisty, ale je pravda, že jsem neměl moc příležitostí hrát, takže vlastně více méně se to tak dá říct. A vysněná? Byla to role, na kterou jsem si tak trochu myslel, protože jsem tu zkušenost ještě neměl.

Zdroj: VLM

Vy jste šéfem Miroslava Krobota a Mariky Šoposké. Jaké to je šéfovat takovému bardovi?

Může to působit trošku legračně, ale myslím si, že jsme se s tím společně s panem režisérem a ostatním kolegy hezky vypořádali. Moje postava je doplňuje, oni hrají ty hlavní vyšetřovatele. On je jistí z kanceláře, má pořád starost, aby to mezi nimi fungovalo. On je vlastně takový úředník, nemá tam tolik osobního života jako zmiňované postavy pana Krobota a Mariky Šoposké.

V zajímavostech o tomto seriálu jsem se dočetla, že jste si prý z natáčení Volhy přenesl takový nešvar, že jste prý říkal "voe". Už jste se to odnaučil?

To jste pochopila špatně, takto to nebylo.

Ale v prospektech je to napsané.

Aha, tak to nebyl ale takovýto nešvar. Je to spíš takový herecký projev. Honza Pachl režíroval jak Volhu, tak i tady Oktopus, i ten hlavní tým byl stejný, tak to bylo spíš v rámci legrace. Ale to je úplně jiná postava, to by asi nedělalo dobrotu.

Prázdniny jsou skoro u konce, pojedete ještě někam na dovolenou, nebo už to máte za sebou?

Nemáme, to letošní léto je trošku hektičtější, tak jsme nic neplánovali.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články