Děj filmu, k němuž scénář napsal debutující Justin Kuritzkes, sleduje bývalou zázračnou tenistku Tashu Duncanovou, která se stala trenérkou. Ta vymyslí poněkud neobvyklou strategii, jak odčinit manželovu sérii proher. Postaví ho proti jeho bývalému nejlepšímu příteli a svému bývalému milenci. Při střetu křivd z minulosti a nepříjemných důsledků v přítomnosti napětí stoupá a Tasha se musí sama sebe ptát, co bude manželovo vytoužené vítězství všechny stát.

Zdroj: Youtube

Světovou premiéru mělo tohle komediální drama ze světa vrcholového tenisu koncem března v Sydney. Hvězda seriálu Euforie Zendaya se rozpovídala o své roli tenisové trenérky a prozradila, proč vnímá tuto roli jako posun ve své kariéře. „Měla jsem pocit, že je to dobrý krok, dalo by se říct, do dospělejší role a do další fáze mé kariéry. Je to moje první role, kdy hraju hlavní ženskou postavu. Trochu mě to děsilo, což si myslím, že je pro herectví dobrý pocit. Říct si: ‚Mám na to?‘ Můžete před tím pocitem utéct a zůstat v bezpečí a pohodlí, nebo si říct: ‚Kašlu na to a jdu do toho!‘“ prozradila Zendaya loni v létě před původním termínem premiéry. Ten producenti plánovali na září, ale nakonec studio MGM přesunulo uvedení do kin na jaro.

Smyslnost, touhy a erotické scény

V Rivalech se režisér Luca Guadagnino nevzdal oblíbených erotických scén. Podle upoutávky na jeho snímek půjde dokonce o sex ve třech. „V čem je Luca opravdu dobrý, je vytváření smyslnosti a touhy. V pouhých pohledech toho umí vyjádřit tolik. Napětí se stupňuje,“ prozradila Zendaya s tím, že fanoušci možná budou překvapeni, jakou podobu erotické scény budou mít.

Vyjádřil se k nim také Josh O’Connor, který si ve třetí a čtvrté řadě seriálu Koruna zahrál prince Charlese. „Tenis je sex. Tyhle momenty jsou neskutečně sexy. Film se zabývá napětím před hrou a po ní. Sex, po kterém všichni zoufale touží, se tady odehrává na kurtu,“ dodal třiatřicetiletý rodák z Anglie. Režisér Luca Guadagnino si v neobvyklém ztvárnění smyslnosti ve filmu libuje. Dvaapadesátiletý Ital na sebe nejvíc upozornil filmem Dej mi své jméno. V něm postava teenagera Elia, jehož vynikajícím způsobem ztvárnil Timothée Chalamet, masturbuje s utrženou broskví. „Pro mě se koncept já, koncept sebe sama pojí s konceptem fyzických smyslů,“ přiznal Guadagnino při hovoru o erotice svých snímků na Mezinárodním filmovém festivalu v Bombaji loni v listopadu.

Kdo je Zendaya

Sedmadvacetiletá americká herečka a zpěvačka Zendaya Maree Stoermer Coleman zahájila kariéru jako dětská modelka a tanečnice. Je jediné dítě Claire Marie Stoermer a Kazembeho Ajamua Colemana. Z otcovy strany má pět starších nevlastních sourozenců. Její otec je Afroameričan s kořeny v Arkansasu, zatímco její matka má německé a skotské předky. Zendaya, jejíž jméno je odvozeno od shonského jména Tendai, což znamená „děkovat“, vyrostla jako účinkující v kalifornském Shakespearově divadle v Orindě v Kalifornii, kde její matka pracovala jako správkyně.

Související články

Studovala divadelní konzervatoř a navštěvovala školu umění v Oaklandu. Zahrála si v řadě shakespearovských her, tancovala hip-hop i hula tance. Je aktivní v mnoha humanitárních projektech. Od roku 2015 tři roky produkovala situační komediální seriál Tajný život K.C. a hrála titulní špionku K. C. Cooper, za roli v dramatickém seriálu Euforie se stala nejmladší laureátkou ceny Primetime Emmy Award za vynikající hlavní herečku v činoherním seriálu. Je hvězdou hudebních hitparád. Mezi její poslední filmy patří oba díly Duny nebo Spider-Man: Bez domova a Daleko od domova.

Zdroj: časopis TV Star