Svůdná Erika Eleniak shodila hřívu

Víte, že první díly Pobřežní hlídky se začaly natáčet ještě v době, kdy jsme u nás prožívali převratový rok? Zatímco Mitch a jeho svůdné kolegyně zabořili své nožky do drsného písku, my jsme tu měli „samet“. V roce 1989 se po boku Buchannona, tedy Davida Hasselhoffa, objevila první výrazná blondýnka Shauni. Herečka Erika Eleniak platila za krásku, která se neváhala před kamerou svléknout, stala se i playmate. Dodnes tuto 54letou blondýnku poznáte podle uhrančivých modrých očí. Své kadeře na čas i shodila a chodila ostříhaná na kluka. 

Zdroj: Youtube

„Summer“ Nicole Eggert bojuje nejen s váhou

Půvabná blondýnka Summer v podání Nicole Eggert, jež v seriálu tvořila pár s idolem dívčích srdcí, Davidem Charvetem (hrál Matta), je bohužel v hledáčku paparazzů často. Bulvární média si ráda smlsnou na jejích váhových výkyvech. Nicole se svou figurou spokojená není, kromě kil navíc ji například zlobily špatně udělané plastiky jejích prsou, o nichž promluvila v televizním pořadu Zpackané operace, v němž se i odhalila. Dnes ji ňadra trápí vážněji. Herečka před pár týdny prozradila, že má rakovinu prsu. Léčba je nákladná a vzhledem k tomu, že Nicole nedávno vyhlásila osobní bankrot, tak se její přátelé rozhodli založit sbírku na její podporu.     

Baywatch? To bude navždy Pamela

Na první dobrou si nevybavíme ani tak jméno postavy C.J. Parker jako právě Pam. Blonďatá Kanaďanka Pamela Anderson se stala skutečným sexsymbolem své doby. I když Pobřežní hlídku zaplavilo mnoho vnadných blondýnek, Pamela je prostě jen jedna. Podobně jako Erika Eleniak se nebála svlékat, naopak byla ještě úspěšnější. Už před Pobřežní hlídkou slavila titul playmate, z šatů se vysvlékla i v době, kdy byla velmi slavná. Některé žárlivé ženy se tetelily blahem, když fotografové přistihli nenalíčenou Pam na ulici. Bez make-upu, který by dodal opálenější tón, dále výrazných stínů, zdůrazněného obočí a šťavnatých rtů s pomocí rtěnky působila Pamela trochu vybledle. Jí to ale nevadilo a nevadí dodnes. Jako blondýnka není až tak výrazný typ, přesto se nebojí chodit na oficiální akce zcela bez líčidel. Není to však kvůli tomu, že by vyznávala ultra přírodní lifestyle, malování dala postupně sbohem po smrti její vizážistky Alex.   

Problematická Yasmine

I když nebyla prvoplánovou blondýnou, její studánkové oči a zářivý úsměv z ní udělaly jednu z nejpopulárnějších krásek Pobřežní hlídky. Yasmine Bleeth hrála Caroline, sestru Stephanie, jež byla matadorem jako Mitch. Do seriálu Caroline vplula jako mladší sourozenec, který má trošku chaotický život. Ten prožívala Yasmine i ve skutečnosti, jelikož už tehdy měla potíže s drogami. Nakonec nastoupila na léčení, do závislosti však ještě párkrát spadla. Neřízený život se rovněž podepsal na jejím vzhledu. Taktéž se zakulatila, bohužel se ztratila i její pověstná jiskra v oku.

„Stephanie“ se konečně vyloupla

Ne vždy se ovšem plynoucí roky musí podepsat na vzhledu negativně. Zmínili jsme Mitchovu nejvěrnější parťačku Stephanii, kterou hrála Alexandra Paul. Ta se vymykala vzhledu všech plavčic. Byla trochu starší, nosila krátké vlasy a nechlubila se zrovna obdařeným hrudníkem. Jak dnes vypadá? Skvostně. Vlny nechala dorůst, pyšní se stále atletickou postavou a vyhýbá se plastický operacím. Přesto má mnohem větší šmrnc než řada jejích bývalých, mladších kolegyň.

Zdroj: iGlanc.cz, Daily Mail, Swiming World Magazine, The Independent, People  

Související články