V Ulici se právě řeší váš vztah s Kristýnou a to, že jste ženatý. Jak to mezi vámi bude pokračovat dál?

To vám asi nemůžu úplně prozradit, má to být pro diváky překvapením. Ale doufám, že to bude hezké.

Zdroj: VLM

Vy jste byl dřív spíš záporná postava, teď se z vás stává klaďas. Jak si užíváte posun seriálové linky?

Je to příjemné. Lépe se mi učí texty.

Jak vás přijala rodina Kristýny?

Myslím si, že mě přijali dobře. Ale to přijímání se stále ještě projevuje, je to teprve v začátcích. Může se všechno změnit nebo vůbec.

Kam byste chtěl, aby se vaše postava ubírala?

Upřímně nemám žádnou konkrétní představu. Jsem rád i za tu práci investigativního novináře, kterou tam dělám. Moje postava se dotýká zajímavých témat, tak asi největší přání je to, aby to dál pokračovalo. Témata, které Ulice rozebírá, mi přijdou skvělá pro sociální rozměr té věci.

Můžete scenáristům aspoň trochu mluvit do práce?

Ne.

Všechno už máte nalinkované?

Ano, je to tak. Vše je nalinkované. Nevím, jak dlouho trvá něco napsat. Vlastně nevím, jak to bude dál.

S kým si z herců v Ulici nejvíce rozumíte?

Asi se všemi. Neselektoval bych to. Je mi tady příjemně a myslím si, že je to nejdůležitější pro práci cítit se fajn s lidmi okolo. Teď bych rád vzpomenul i lidi, kteří nejsou na televizní obrazovce vidět. Ti, kteří jsou třeba za kamerou. Všichni jsou moc příjemní.

Hrál jste teď i sadistického vraha Hojera. Seriál měl ohromný úspěch. Jak vnímáte to, že jste se dostal více do povědomí?

Asi docela dost, ale nechci se na to upínat. Teď jsem ve fázi, že se ještě více uvolňuji. Když už člověk jede tramvají, tak nemá potřebu myslet na to, aby dělal dobrý dojem na starší lidi za naši generaci tím, že si zandám mobil do kapsy. Doufám, že už mě to napadne samo od sebe, aniž bych já sám od sebe něco očekával.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články