Není pochyb o tom, že se Mikýřovi letos podařilo pořádně rozvířit vody Survivoru. Mnozí se na jeho účast v drsné reality show těšili a ti, co ho do té doby příliš neznali, během prvních dílů pochybovali, zdali bere tuto soutěž vůbec vážně. Mladý komik si totiž při každé příležitosti dělal na kameru srandičky ze všeho a ze všech a zpočátku se zdálo, že si těžkou hlavu nedělal ani z jindy obávaného moderátora, který má většinou u soutěžících velký respekt, Ondřeje Novotného.

Zdroj: Youtube

Pobyt na ostrově ho zlomil

Ostatní soutěžící o něm mluvili jako o člověku, který má vše dobře promyšlené a s druhými hraje šachy. Pak ale pobyt na ostrově Mikýře zlomil a my jsme mohli vidět, jak si hned několikrát sáhl až na úplné dno a soutěž začal brát naopak skutečně vážně. Jaký je ale Mikyska ve skutečnosti? Je to opravdu takový suverén a nebo je to celé jen hra?

Bojuje s nervozitou

Přestože to působí, že Mikýře jen tak něco nerozhází, není to úplně pravda. Sám v rozhovoru na Stream.cz s moderátorem Čestmírem Strakatým přiznal, že jsou chvíle, kdy je opravdu hodně nervózní, což se projevuje tím, že mu naskáčou červené fleky na krku. „Je to zajímavý kontrast mezi tím, že když jdu na rozhovor do DVTV, tak tam se mi udělají všude červené fleky na krku a je vidět, jak mi je extrémně nekomfortně. Je to z toho důvodu, že je to pro mě fakt hodně důležité. Ale v momentě, kdy se jedná o nějakou komedii, humor nebo intenci, která za tím je, tak se s tím vyrovnám velice dobře, protože tomu věřím,“ přiznal otevřeně komik.

Související články

Ukazovat soukromí nechce

Ačkoli se Mikyska živí působením na sociálních sítích, své soukromí zde prakticky neukazuje. V jednom z rozhovorů se nechal slyšet, že zjistil, že není potřeba na internetu svůj život prezentovat, aby byl člověk úspěšný. Kromě toho je znát, že na otázky ohledně soukromí se mu skutečně odpovídat nechce a reaguje na ně spíše s humorem sobě vlastním. Jeho působení v reality show Survivor však fanouškům mnohé poodhalilo.

Přítelkyně na prvním místě

Mikyska má doma půvabnou přítelkyni Nikolu, kterou mohli televizní diváci vidět například ve chvíli, kdy Mikýř v Survivoru dostal možnost spojit se s rodinou v rámci videohovoru. I Nikola působí na sociálních sítích, kde nabízí upcyklované oblečení. Brunetka je svému partnerovi velkou oporou a společně s ním vychovává roztomilou jezevčici Julii. Navíc se zdá, že Mikýř došel na ostrově k velkému uvědomění. Zatímco v minulosti se nechal slyšet, že moc neuměl svůj čas dělit mezi práci a své bližní, vypadá to, že se v tomto směru po skončení soutěže změnil. Ze sociálních sítí Nikoly je zřejmé, že spolu ti dva nyní tráví každou volnou chvíli a už stihli vyrazit i na dovolenou do zahraničí.

Ještě není konec?

Že Mikýř nemá srdce úplně z kamene je vidět i na jednom z videí instagramového účtu reality show Survivor, kde Mikýř neustál tlak v boji o výhru telefonátu s rodinou a bylo patrné i ve chvíli, když výše zmiňovaný videohovor s jeho rodinou proběhl. Bez ostýchání se před kamerami rozplakal. To ocenili na sociálních sítích hlavně jeho fanoušci, kteří prý sami netušili, že je Mikýř takhle citlivý a srdečný.

Zdroj: iGlanc.cz, Stream.cz, Instagram Martina Mikysky, Instagram Mikyskovy přítelkyně Nikoly

Související články