Koukáte v televizi na seriály? Jestli ano, tak na jaké?

Zuzana Stivínová: Nekoukám se moc na televizi. Většinou na ně koukám na Netflixu či HBO a většinou na anglické. Včera jsem se koukala na Oktopus, protože mě zajímalo, jak to Honza Pachl natočil, a moc mě to bavilo, protože to mělo premiéru. Jinak se na své věci dívám až s odstupem času.

Zdroj: VLM

Majk Spirit: Koukáme velmi málo, protože jsme tři roky vychovávali naši malou dceru, která je na full time job. Když je čas na nějaký seriál, tak je to dvacet minut na konci dne v posteli na iPadu. Něco fakt rychlého. Jeden z posledních je Wednesday Addams. Občas si pustíme něco lehkého, abychom se dostali do pohodové nálady.

Eva Perkausová: Pustíme si seriál. Jaký? Pořád nějaký, ale neřeknu teď konkrétní názvy, protože si je většinou nepamatuji. Ale můj syn chodí spát hrozně pozdě, tam je ta výhoda, že zase pozdě vstává. On mi usne kolem půl 10 a vzbudí se ráno kolem 9. Takže mám mezi od 10 do půlnoci čas na to uklidit kuchyni, postarat se o domácnost. Vyndat prádlo z pračky, dát ho do sušičky. Pak se kouknout na film. Ale máme na to málo času.

Jitka Schneiderová: Koukám. Teď jsem třeba viděla senzační seriál Medvěd. Sjela jsem obě řady jedním dechem.

Hana Vagnerová: Teď nemám rozkoukaný žádný seriál. Mám jeden takový guilty pleasure. Pokaždé, když mám složitější období nebo prostě potřebuji jen komfort, tak se koukám na Přátelé. Viděla jsem je asi sto milionkrát. Myslím, že jsem se tím naučila anglicky. Pokaždé mě to znovu baví. To je seriál, ke kterému se vracím, ale jinak teď momentálně žádný rozkoukaný nemám, protože je toho dost. Vždycky se i trochu bojím, když nějaký rozkoukám, pak nebudu spát a budu ho chtít dokoukat.

Daniela Peštová: Já jsem vděčný konzument Netflixu, kde jsem snad zkoukla úplně všechno. Není titul, na který bych se nekoukala. I českou televizi si zapnu.

Pavol Habera: Já seriály ne. Koukám na dokumenty. Seriály by mě připoutaly moc k televizi, já jsem na to návykový. Neviděl jsem ani Hru o trůny, vůbec netuším, o čem to je. Každý mi řekl, že je to dobré, ale jakmile na to začneš koukat, musíš to dokoukat až do konce. A to já nechci. Nechci ztratit tolik dní svého života.

Tereza Maxová: My jsme se spolu s dcerou dívaly na Gilmorova děvčata a na Super drbnu. Mína mě nutila k nějaké detektivce, to jsme nakonec nedokoukali. Ale spíše nás baví takové ty holčičí večírky, kdy si vaříme, Mína mi udělá masku. Ona mě dokáže lépe nalíčit než kdejaký maskér. Je hrozně šikovná. Učí mě někdy tanec a sport. To jsou časy, které trávíme společně.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články