Jenže vztah mezi Michalem a Žofkou je trochu komplikovanější, Žofka například nechce, aby je spolu někdo viděl. A taky je v SMS zprávách vřelejší, než když jsou s Michalem spolu osobně. Což Michalovi dělá dost starosti. „Ale i tak je to, co se mezi nimi odehrává, moc hezký, i když zatím pořád hodně křehký. Jsem moc rád, že jsme se v příběhu konečně dali dohromady, a doufám, že do budoucna se náš vztah upevní. A taky doufám, že diváky baví tuhle linku sledovat,“ říká představitel Michala Karel Klement. Toho v seriálu Ulice můžeme vídat od roku 2020.

Pamatuje si na svůj první natáčecí den?

„Nevím přesně, co jsme natáčeli, ale pamatuju si, že jsem byl hodně nervózní. Byla to moje první role a já jsem cítil tu velkou zodpovědnost vůči všem ostatním, a hlavně jsem neměl tolik zkušeností. Takže jsem do natáčení skočil po hlavě a doufal jsem, že to zvládnu. A když porovnám první rok, kdy jsem v Ulici hrál, a dnešek, myslím, že je to velký rozdíl. S Michalem toho zas tak společného nemám. Na sport moc nejsem, ne že by mě nebavil, ale nemám čas se mu pravidelně věnovat. Ale hraju třeba fotbal a ping-pong. Na počítači moc nehraju, na to taky nemám čas, jen příležitostně. Možná máme společný smysl pro humor,“ porovnává.

Zdroj: Youtube

Z obchodní akademie možná na DAMU

Karel oslavil v říjnu sedmnáctiny a bydlí v Praze. Říká, že z jeho nejbližší rodiny se herectví nikdo nevěnuje. Má mladšího bratra, který hraje florbal, takže se pohybuje v úplně jiném světě, a pak malou sestřičku. Herectví se ale věnuje jeho sestřenice a bratranec je moderátor. Karel studuje obchodní akademii, ale svou budoucnost v tomhle oboru nevidí. „Po dvou letech studia jsem zjistil, že mě tenhle obor moc nebaví a že se mu asi nebudu v budoucnu chtít věnovat. Školu dostuduju, abych měl maturitu, ale co se týče vysoké školy, asi nepůjdu na nějaký ekonomický obor, spíš jsem přemýšlel o DAMU nebo jiné herecké škole. Ale na to je ještě čas, uvidíme, jak to všechno bude,“ prozrazuje Karel. Vidět ho můžeme zatím jen v Ulici, nic jiného nenatáčí a neúčinkuje ani v divadle.

Rád bych si zahrál s Elizabeth Olsenovou

Když má čas, rád se podívá na nějaký film nebo seriál. Jaké patří k jeho oblíbeným? „Nemám oblíbený jenom jeden film nebo seriál, je jich hodně. Řekl bych, že jsou to tři kategorie – marvelovky, StarWars a Kingsmani. Z marvelovek mám rád Avengers: Endgame a ze seriálů Lokiho. A rád se podívám i na nějaký thriller nebo občas i horor. Z téhle kategorie se mi hodně líbil třeba Dark Harvest, v češtině Temná sklizeň,“ vyjmenovává.

Chci si zahrát s Johnnym Deppem

„Když jsem byl mladší a představoval jsem si, že bych se věnoval herectví, tak jsem si začal vytipovávat lidi, s nimiž bych si někdy chtěl zahrát. Což se asi nikdy nestane, ale sen je sen. Takže bych si rád zahrál třeba s Elizabeth Olsenovou, Robertem Downeym Jr., Tomem Hollandem, Andrewem Garfieldem, Johnnym Deppem a bylo by jich určitě ještě víc,“ prozrazuje. A jak se začínající herec těší na Vánoce? „Těším se každý rok, vánoční náladu chytám už od chvíle, kdy skončí letní prázdniny. Už od září si pouštím vánoční písničky. Pomáhá tomu i to, že v Ulici natáčíme dopředu a točíme třeba vánoční díly. Tradice doma dodržujeme, míváme každoročně kapra s bramborovým salátem, pečeme cukroví. A pak se rádi díváme na vánoční pohádky, třeba na Popelku.“

Zdroj: časopis TV Pohoda

Související články