Představujete nový film Sucho. Můžete nám prozradit, koho tam hrajete?

Moje postava se jmenuje Miluška a je to druhá žena jednoho z hlavních hrdinů Viktora. Je velmi jednoduchá a přesně nevím, jestli se vypracovala z asistentky na manželku nebo z manželky na asistentku. Myslím si, že neví, co se kolem ní děje.

Zdroj: VLM

Je to především o mezilidských a sousedských vztazích. Je tam něco, co jste si "přitáhla" do děje i ze svého života?

Rodinné vztahy jsou jedna z nejtěžších disciplín v životě, protože jsme různí. Je těžké se permanentně potkávat. Když se potkáme, máme pocit, že když jsme spolu vyrostli, tak se dobře známe. Ale po těch letech to tak vždy není. Někdy tam dojde ke konfliktům. Myslím si, že ten film přesně poukazuje na to, že někdy nejsme schopni správně komunikovat.

Vy jste se nedávno vdala a změnila příjmení z Bárdos na Pecháček. Není vám to líto, že jste se z francouzsky znějícího jména přeměnila na klasičtější české?

To příjmení je maďarské a nelituju toho. Jsme ve světě internetu, takže když si lidé napíšou mé nové příjmení do vyhledavače, objeví se jim i to mé rodné.

Máte krásnou postavu, jak se udržujete ve formě?

Vlastně nevím. Asi jsou to geny, snažím se cvičit jógu a trošku se hýbat. Snažím se nejíst v noci.

Jak to máte s péčí o pleť? Máte třeba rituály, které dodržujete?

Rituál mám, že se snažím nechodit spát nalíčená. Odlíčím se, umyji si tvář čistícím gelem. A když nemusím, nechodím nalíčená. Používám krém a to je asi všechno, co můžu poradit. Snažím se taky co nejvíc spát, pít hodně vody a prostě klasika. Naučila jsem se to tak, že jsem to četla v časopisech, a zatím to funguje.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články