Rodinu Ornelly a Pepy Koktových asi nemusíme představovat. Veřejně známá dvojice vychovává tři společné děti, staršího Quentina a poměrně malé caparty Svena a Lilinku. I proto někteří kroutili hlavou, když se dozvěděli, že by Ornella měla jít na několik týdnů do Survivora. Pro trojnásobnou maminku a zaneprázdněnou podnikatelku byla však tato výzva v podobě soutěže o přežití spíš příležitostí si odpočinout z každodenního kolotoče. Že jsou dvě děti ještě malé? To nevadí, protože se jim hodně věnuje tatínek Josef, jelikož Ornella hodně pracuje. O to víc nyní Pepa překvapuje. Z nenápadného muže v pozadí se vyklubal vtipný glosátor celé soutěže, a to ještě před tím, než vůbec začala.

Josef sám na tři děti? Ženám se podlamují kolena

Nemusíme chodit kolem horké kaše, ostatně nedělá to ani Pepa, pokud zrovna nekrouží u přípravy oběda. Je mu 66 let, Ornella je o 35 let mladší. Když vyrazila na ostrov, Josef se rozhodl na Instagramu dokumentovat denní aktivity celé rodiny, aby si to Orny mohla později pustit jako videodeníček. A právě zveřejněním těchto soukromých záznamů si Pepa získal srdce mnoha žen, které mu obdivně píší, jak skvěle zvládá tři děti, ačkoli by ve svém věku nejspíš mohl toužit po klidu. V tuto chvíli je jedno, že je zvyklý děcka v podstatě obstarat, byť sám přiznal, že třeba na logistice rozvozů do školních zařízení je znát, když jsou na to dva. Body sbírá i proto, že dámy v něm vidí muže snů, který se skvěle postará o rodinu, uvaří, uklidí, vypere, vyžehlí. Pepa se tak stal takovým stínovým Survivorem, protože publikum začalo sledovat, který z manželů Koktových to bude mít těžší. Ornella pod palbou slunce, rýže, kokosu a náročných úkolů, nebo Pepa v obležení tří hladových krků ve velkém domě a se starostmi o veškerý byznys? Poklonu mu vysekla například Vendula Pizingerová, která napsala: „Já vás obdivuju.“

Orny je pryč, Pepa má Insta pré

Dříve byla Ornella tou aktivnější, co se týká sociálních sítí. Pepa však přebral správu nad jejím účtem i firemními profily a našel se v kreativním plnění i svého Instagramu. Dříve na něm měl spíš fotky a videa své půvabné mladé ženy, krásné rodiny, dnes se víc odváže, když tvoří deníček. Jeho suchý styl humoru zabírá. „Pátek byl ve znamení montáže palandy. Konečně mají děti větší postele. A taky tady byl pán s hovnocucem…“ dostává Pepa do kolen své sledující, když se pochlubí, jak smontoval kus nábytku a jen tak mimoděk připojí, že jim doma vycucli… jímku.   

Vyhraje? Pochybuju

Čím však Pepa odboural lidi, to jsou suché glosy na Ornellu. Když jsme zmínili, jak mu vysekávají poklony ženy, jednou z nich byla i bývalá Miss Míša Salačová. „Pepo, jak sleduju, vítěz celého Survivora jsi ty, i když jsi doma. Za to, jak to zvládáš, klobouk dolů,“ pochválila Koktu na sociální síti. A Pepa zareagoval poznámkou, která se s Orny už vleče. „Já mám ale co jíst, Míšo.“ Právě jeho virtuální šťouchance, že hladová Ornella bude nebezpečná nejen soutěžícím, ale i sobě, boří internet. „Orny je jasný vítěz,“ napsala jedna z fanynek. „Pochybuju,“ odepsal Pepa suše, čímž znovu pobavil sledující. Když se jej ptali, jak dlouho Ornella bude na ostrově, opět nezklamal: „Nevím, podle toho jak vydrží, nebo kdy ji vyhodí.“ Pepa navíc se všemi notně komunikuje, odpovídá, nebojí se odpálkovat hejtry, takže i to mu přihrává další body.

Fandím jí, ale znám svý lidi

Když za Koktou a jeho malými zlatíčky přijela na návštěvu Agáta Hanychová, odvysílali stream, v němž Pepa uvedl na pravou míru, že jeho sarkastické poznámky neznamenají, že by své ženě nefandil. „Ale znám svý lidi,“ několikrát zopakoval, načež sledující živáku začali do chatu hromadně valit ty nejvysmátější smajlíky. Pepa Kokta působí neuvěřitelně klidně, skoro plaše, ale pak vždy vypálí takovou bombu a sledující se mohou potrhat smíchy.

Pepovo legendární „Jo!“

O tom, že je Josef Kokta takovou virtuální šedou eminencí survivorského éteru, svědčí i fakt, že jeho strohé projevy přebírají ostatní. Když se například na účtu Mikýře objevil snímek, kde si s Ornellou dává high five, a kdy při zazoomování bylo na Ornellině ruce vidět srdíčko s přeškrtnutým jménem Pepy a dopsaným Mikýřem, reagovali na tuto upravenou fotku třeba Tomáš Břínek či Kundosaki jednoduchým „Jo!“. Právě to je pro Pepu signifikantní reakce na různé příspěvky či komentáře. U tohoto postu se svého „Jo!“ tedy vzdal, připsal však více vtipných komentů, mezi nimi i ten, že Orny je ročník 1993, Mikýř 1994, takže ona už je asi na koloušky. Jo! Pepa je takové želízko v ohni. Vykřesal se snadněji než plameny na ostrově v Dominikáně. 

Zdroj: iGlanc.cz, TV Nova, Instagram

Související články