Hot news už se linou celým Hollywoodem. Kultovní snímek, který se zapsal do dějin kinematografie i módy, by se mohl natáčet už tento rok. Pravda, podle počátečních informací tu je pár „ale“. Mezi zásadní patří ta, že se zatím neskloňuje jméno herečky Anne Hathaway, tedy představitelky Andrey, což byla vlastně ústřední postava. I když nám v paměti nejvíce utkvěly sarkastické poznámky její ďábelské šéfové Mirandy, Andy by nám chyběla.

Vše je zatím ještě v počátcích, proto nepropadejme panice. Koneckonců, nebyl jistý reunion již v únoru tohoto roku, kdy tři hlavní aktérky Meryl Streep, Anne Hathaway a Emily Blunt předávaly jednu z cen SAG Awards a přitom lehce připomněly právě hlášky z „Prady“? Pokud skutečně padne klapka, jež odstartuje natáčení, mrkněte, jak dnes vypadají hlavní hvězdy.

Zdroj: Youtube

Ďábelská Miranda Meryl Streep

Meryl Streep je ikonou Hollywoodu a ve svých rolích je tak proměnlivá, že občas ztrácíme přehled, jak skutečně vypadá. V roce 2006, kdy hrála právě ďábelskou Mirandu, měla v roli specifický účes s bílými tóny. Pokud dojde k pokračování, uvidíme, jestli jej změní, protože zde se nenabízí žádný posun. Ovšem, pokud vezmeme v úvahu, že předlohou měla být Anna Wintour, která odnepaměti nosí bob, je to tak vlastně v pořádku. A samotná Meryl? Ta snad ani nestárne.  

Holka od vedle? Andy v podání Anne Hathaway

Ta holka se pěkně vyloupla. Když se začal natáčet snímek Ďábel nosí Pradu, tvůrci nechtěli použít model, kdy se z ošklivého káčátka vyloupne hvězda. Zkrátka chtěli normální, hezkou dívku od vedle, která se stane šik ikonou. A Anne Hathaway se svými výraznými rysy toto splnila. Velké oči, plné rty, bohaté vlasy, figura akorát na filmové plátno, i když pro Mirandu byla postava Andrey velikosti 38 tlustá. Anne si od té doby prošla imageovými proměnami, dokonce své krásné vlasy kdysi razantně zkrátila. Když se na ni podíváte dnes, snad se ani nezměnila. Možná jen vyzrála.

Snaživá Emily Blunt

Uštěpačná Emily, která své nové kolegyni Andree nedala nic zadarmo, byla vlastně hodná holka. Jen až moc žila jistým povrchním světem. Emily Blunt od „Prady“ pořádně stoupla. Letos měla dokonce nominaci na Oscara za ženský vedlejší herecký výkon ve snímku Oppenheimer, velmi chválený byl i její snímek Dívka ve vlaku. Samotná herečka se toho nebojí, pro roli klidně změní barvu vlasů, takže už ji známe v odstínech zrz, tmavé i zcela blond. Jaká bude v pokračování legendárního fashion snímku?

Lvice Serena? Jedině božská Gisele

Nejlepší modelka všech dob, alespoň co se týká výdělků, jelikož Gisele Bündchen se stala první miliardářkou mezi manekýnami. Gisele si střihla v Hollywoodu několik rolí, samozřejmě femme fatale. Ve filmu Ďábel nosí Pradu měla v podstatě štěk, ale štěkla tam alespoň vtipně. Nádherná Brazilka má skvělé geny, i když jednu dobu se propírala v médiích kauza, jak se Gisele převléká do muslimských hábitů, aby nikdo nepoznal, že navštěvuje prestižní kliniky plastické chirurgie. Vypadá stále skvěle, dnes je z ní vyzrálá šelma.

„Nigel“ Stanley Tucci si vzal sestru Emily

Roli homosexuálního Nigela sehrál natolik dobře, že mu lidé uvěřili jeho filmovou orientaci. Stanley Tucci měl však vždy rád ženy. Paradox je, že v roce 2012 spojil svůj život s Emily, respektive vzal si sestru herečky Emily Blunt, Felicity. Herec má tak velké charisma, že páru nevadí ani 21letý věkový rozdíl, i když Stanley se toho zpočátku trochu bál.

Nate Adrian Grenier dospěl

Ve filmu byl Adrian Grenier ještě chlapec. Tmavovlasý hoch s blankytnýma očima. Dnes je z něj vyzrálý chlapák, který mimochodem v roce 2010 navštívil náš Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech. Uvidíme, jestli pro něj zbylo v pokračování kultovního snímku místo.

Mentalista Simon Baker

Také si uměl podmanit ženy svýma modrýma očima. Simona Bakera známe i ze série Mentalista, v Ďábel nosí Pradu si tento australský herec střihl neodbytného svůdce, který byl uznávaným autorem a v cestě za úspěchem se neštítil ničeho. Andrea s ním prožila románek v Paříži. Dostane prostor znovu jí, nebo jiné krásce zamotat hlavu?

Související články