Bandurko byl bezpochyby jedním z nejvýraznějších hráčů drsné reality show Survivor Česko & Slovensko a televizní diváky často dokázal zvednout ze židle. Zpočátku se zdálo, že ho fanoušci reality show v lásce příliš neměli, postupem času si Bandurko dokázal získat srdce spousty z nich. Rozhodně totiž nepatřil mezi hráče, kteří jen tak seděli v koutě nebo se mohli přetrhnout, aby co nejdříve odstoupili. Naopak se snažil dělat velké herní kroky a tahy. Přestože mu některé nevyšly, ty osudové ho nakonec dokonce stály ve hře život, dění v Survivoru pořádně rozdmýchal, což diváky bavilo.

Vtipnější než Mikýř?

Ačkoli to ani pro něj jistě nebylo na ostrově jednoduché, téměř nikdy neztrácel smysl pro humor, fanoušky bavil svými vtipnými poznámkami a trefnými připomínkami. Mnozí v internetových diskuzích dokonce tvrdili, že byl vtipnější než komik Martin Mikyska alias Mikýř, kterému občas docházel dech. Kdo je ale vlastně Bandurko, který dokázal během několika týdnů v televizních divácích vyvolat tolik emocí?

Tělem i duší umělec

Přestože mu ve hře neřekl nikdo jinak než Bandurko, ve skutečnosti se jmenuje Martin Husár. V podstatě můžeme být rádi, že Bandurko byl Bandurkem, protože těžko říct, zdali bychom takovou nálož Martinů v letošní řadě vůbec ustáli a dokázali se ještě mezi nimi orientovat.

Kdo je Bandurko?

Přezdívka Bandurko má prý odkazovat na slovo brambora, kdy mu tak lidé měli říkat během jeho dřívější taneční kariéry. Ostatně na sociálních sítích koluje video, na kterém Bandurko tancuje před porotou Hip Hop. V reálném životě se Bandurko živí jako art director a příležitostný umělec. Televizní diváci si samozřejmě mohli všimnout, že má Bandurko mnoho tetování a i v úvodních medailoncích bylo vidět, jak Bandurko maluje jakési obrazy. Blízko má Bandurko i k hudbě, na což často odkazuje na svém instagramovém profilu, kde má například i společnou fotografii se známým a úspěšným slovenským rapperem Separem.

Bandurkovy sociální sítě

Bandurkova popularita vzrostla i na sociálních sítích. Zatímco na začátku soutěže ho na Instagramu sledovalo sotva pár tisíc lidí, nyní zde má přes dvacet pět tisíc fanoušků. Před nedávnem se také na svém profilu na Instagramu pochlubil, že má za sebou natáčení televizního spotu pro velký zahraniční obchodní řetězec. Vypadá to tedy, že se Bandurko chystá svou nově nabytou popularitu využít na maximum a nejspíš o něm ještě hodně uslyšíme.

Hezký vztah s maminkou

Bandurkův život nejsou jen ženy, víno a zpěv. V minulosti měl také přijít o hodně svých blízkých. Velmi hezký vztah má se svou maminkou, která je pro něj vším. Na Instagram jí napsal krásný vzkaz: "Vždy, keď sanacítim”, ma učíš pokore. Vždy, keď som “dole”, tak mi pomôžeš najviac, ako sa len dá. Učíš ma láske a tvoje uchopenie života je pre mňa inšpiráciou. Učíš ma byť lepším človekom a ja sa na oplátku snážim byť nejlepším synom. Nie je samozrejmosť mať takéhoto rodiča. Mama moja, ďakujem, že si. Ďakujem, že si tu pro mňa vždy. Ľúbim ťa."

Zdroje: iGlanc.cz, Instagram Bandurka

Související články