GraubündenPass je regionální jízdenkou, která vám umožní procestovat neomezený počet kilometrů v kantonu Graubünden s neomezeným cestováním veřejnou dopravou, a hlavně využít vlaky Rhétské dráhy naplno. Můžete si vybrat mezi dvěma verzemi jízdenky: dvoudenní jízdenka na 7 dní nebo pětidenní jízdenka na 14 dní. V rámci spolupráce s Rhétskou dráhou vám Switzerland Tourism nyní nabízí jedinečnou příležitost zakoupit si dvoudenní jízdenku GraubündenPass ve 2. třídě se slevou 20 %.

S dvoudenní jízdenkou GraubündenPass si otevřete brány do fascinujícího světa Graubündenu: Projedete si UNESCO tratě Albula a Bernina, legendární kruhový viadukt u Brusia, nejfotografovanější viadukt Landwasser a projedete se spirálovitými tunely na trati Albula. Toto jsou jen některé z železničních skvostů, které můžete zažít. Nezapomeňte také navštívit středisko Davos Klosters, ledovec Diavolezza, malebné městečko Scuol s minerálními lázněmi a mnoho dalších kouzelných míst v Graubündenu.

GraubündenPass vám také umožní vyrazit na cestu panoramatickými vlaky Bernina Express a Glacier Express (Ledovcový expres). V tomto případě je nutné si jen dokoupit místenku na webu Rhétské dráhy, protože tyto panoramatické vlaky jsou čistě místenkové.

A jak vlastně získat zlevněnou jízdenku GraubündenPass? Stačí napsat žádost o slevový kód na e-mailovou adresu stprag@switzerland.com. Mailem poté obdržíte slevový kód a instrukce k nákupu. Slevový kód je platný měsíc od jeho zaslání a je možné s ním zakoupit jízdenku pro cestování až do 30. 9. 2024, takže máte dostatek času na plánování své cesty.

GraubündenPass je skvělou příležitostí pro všechny cestovatele a milovníky vlaků, nenechte si ujít tak tuto nabídku a zažijte skvělou vlakovou dovolenou ve Švýcarsku.