Náš ryze český lifestylový časopis Glanc jsme nedávno rozšířili o web, kde vás čeká denní porce rozhovorů se slavnými a zajímavými osobnostmi, nejnovější trendy v oblasti krásy a módy. Budeme spolu pravidelně řešit témata životního stylu i inspiraci, jak vylepšit svůj domov. Světoběžníkům jistě přijdou vhod nápady na cestování a i ty nejmlsnější jazýčky uspokojí gastronomické tipy. To vše teď máte k dispozici v online podobě a kdykoliv po ruce.

Soutěžte s námi!

V rámci oslav spuštění nového webu jsme si pro vás připravili soutěž o hodnotné ceny. Co pro to musíte udělat? Stačí se zaregistrovat k odběru newsletteru iGlanc na www.iglanc.cz/soutez.

Co můžete vyhrát?

2x sluneční brýle Gucci od OpticLab, každé v hodnotě 9 598 Kč

OpticLab pro vás pravidelně vybírá designové brýle, které se stanou součástí vašeho stylu. Klasické, retro, nadčasové i moderní. Záleží jen na vás, v čem se budete cítit dobře. V prodejnách naleznete vždy ucelené kolekce brýlí světových značek, takže si bez kompromisů můžete vybrat ideální kousek přesně pro vás.

Soutěžit můžete o 2x sluneční brýle Gucci v černé a vínové barvě. Každé v hodnotě 9 598 Kč.

Web: www.opticlab.cz

Kompletní řada TVÁ od KĒORY Young v hodnotě cca 7 500 Kč

S péčí od KĒORY Young objevíte svůj klíč ke kráse. Díky rostlinným látkám a přírodním olejům bude vaše pleť hydratovaná, regenerovaná a viditelně omlazená. To vše bez použití sulfátů, parabenů, silikonů nebo chemických stabilizátorů. Luxusní airless lahvičky navíc udržují produkty v čistotě a bez doteku vzduchu a bakterií.

Vyhrát můžete kompletní řadu TVÁ, která obsahuje ikonický denní & noční krém a úžasné peptidové sérum proti vráskám v hodnotě cca 7 500 Kč.

Web: www.keoryyoung.cz

Wellness pobyt v hotelu Pytloun v Harrachově **** v hodnotě 6 500 Kč

Ubytování uprostřed horských lesů Krkonoš s bohatou škálou služeb pro páry i rodiny s dětmi. Nejen to nabízí čtyřhvězdičkový Pytloun Wellness Hotel Harrachov. Při své poloze nedaleko od Mumlavských vodopádů je ideálním východiskem pro pěší túry a cykloturistiku. V pátém patře hotelu s výhledem na Čertovu horu se nachází luxusní wellness centrum, kde nechybí sauna ani venkovní vířivka a využít můžete i služeb thajských masáží.

To vše si teď můžete dopřát i vy. Jeden šťastlivec od nás totiž vyhraje wellness pobyt na dvě noci pro dvě osoby s bohatou snídaní a hodinou v hotelovém wellness centru Luxury Mountain Spa v hodnotě 6 500 Kč.

PS: Svého čtyřnohého přítele vezměte klidně s sebou.

Web: www.pytlounwellnesshotelharrachov.cz 

Pravidla soutěže

Soutěžit můžete do 15.6.2023. Výherce budeme kontaktovat e-mailem a uveřejníme je dne 16.6. na www.iglanc.cz/soutez.

Účastník souhlasí se Všeobecnými pravidly soutěží a bere na vědomí Zásady zpracování osobních údajů dostupné na www.vlmedia.cz.

Soutěž se řídí Všeobecnými pravidly soutěží organizátora uveřejněnými na https://www.vlmedia.cz/vseobecna-pravidla-soutezi.

Zdroj: iGlanc.cz