A že vám zmrzlina nestačí? Připravená je pro vás letní nabídka na Woltu, ze které si můžete vybrat třeba i lehké salátky, veganské pochoutky, ale také šťavnaté masové speciality, sladké dezerty, domácí limonády, ledové kávy a alkoholické drinky. Na své si přijdou také milovníci vlastní kulinářské tvorby. V nabídce totiž najdete vše bez čeho se grilování neobejde – šťavnaté suroviny, chutné omáčky, ale také lahodné sýry nebo třeba křupavé pečivo a čerstvou zeleninu.

Wolt si navíc pro nové zákazníky připravil dárek – stačí zadat promo kód LETOSWOLTEM a získáte slevu 3x50 Kč na první tři objednávky. Stejně tak můžete získat letní 30% slevy z oblíbených podniků jako Bageterie Boulevard, WOKIN, Pizza Hut menu nebo třeba Gotcha Bubble Tea.

Kamkoliv, kam si zamanete

Kurýři Woltu za vámi rádi přijedou kamkoli – letní pohodu si tak můžete užívat v parku, na lavičce v centru i na vyhlídce nad městem. Kromě přesného označení polohy na mapě můžete modrým rozvozcům do objednávky pro jistotu přidat upřesňující poznámku typu „sedíme uprostřed parku na růžové dece”.

Pochutiny k vám dorazí v té nejlepší kvalitě. Partnerští kurýři a kurýrky totiž jídlo doručují v tepelně regulovaných boxech. A některé podniky se dokonce umí postarat i o doručení kompletního piknikového setu včetně proutěného koše a stylové deky. Pokud vám tedy tato alfa a omega správného venkovního posezení zatím chybí a nemáte chuť je shánět offline, není všem piknikům konec. Prázdniny tak mohou být opravdu bez starostí.

Rychle, ale taky udržitelně

Ať už si ale necháte doručit cokoliv a kamkoliv, spolehněte se, že Wolt doručuje objednávky v průměru do 30 minut a za všechny kompenzuje svou uhlíkovou stopu. Partnerští kurýři a kurýrky navíc často po městech rozváží na kolech či koloběžkách. Udržitelnosti vašich piknikových radovánek ale můžete přispět i vy – například použitím vlastních příborů nebo objednáním jídla do oblíbených znovupoužitelných REkrabiček, které výborně těsní, jsou stylové, vyrobené v Česku a ze 100% recyklovatelného materiálu.

REkrabičky přitom restaurace nejčastěji využívají na lehká letní jídla a za vratnou zálohu v nich nabízejí nejrůznější saláty či vegetariánská jídla. A přiznejme si – to je na piknik prostě ideál! Ať už dáváte venku v trávě přednost spíš masu, či nemasu, pyrenejským tapas, italskému vínu, francouzským delikatesám, řeckému talíři nebo chlebíčkům a poctivému českému pivu, buďte si jistí, že na Wolt se můžete spolehnout i o prázdninách. Cestovat se totiž dá i gastronomicky a na pár kliknutí.