Styl, praktičnost & ekologie

Tašky a batohy Thule Chasm jsou nyní k dispozici v nových barvách, konkrétně šedomodré Pond gray a zlatavě hnědé Golden brown. Tyto výrazné, zemité barvy se hodí do všech typů prostředí a jsou proto pro všestrannou kolekci jako stvořené. Na výběr máte celou řadu stylů a velikostí - jak pro krátké výlety, tak pro vícedenní dobrodružství. Při svých cestách oceníte odnímatelné ramenní popruhy pro nošení na zádech, široký vstup do hlavního oddílu, masivní ucha a snadno přístupné vnější kapsy.

Tohle všechno dělá z tašek a batohů perfektní řešení pro všechny druhy cest – v přírodě i ve městě. Výrobce přitom myslí i na ekologii - zavazadla jsou vyrobena z recyklovaných materiálů bez PFAS, což jsou odborně řečeno perfluorované a polyfluorované alkylové látky, které zahrnují více než 4 700 chemikálií, jenž představují skupinu široce používaných uměle vyrobených látek hromadících se v lidské těle a v prostředí kolem nás.

Nadčasový design & kvalita

Vylepšení kolekce Thule Chasm také odráží závazek k udržitelnosti. Každý kus bude vyroben ze 100% recyklované vnější tkaniny, síťoviny a podšívky. Skvělou zprávou je, že ani voděodolný povlak na povrchu neobsahuje zmíněné PFAS, chrání vaše vybavení před navlhnutím a je šetrný k životnímu prostředí právě díky absenci škodlivých látek.

Odolnost každého komponentu této kolekce znamená, že tašky a batohy vydrží intenzivní používání po dlouhá léta. „V Thule jsme hrdí na to, že vyrábíme tašky a batohy, které jsou nadčasové svým designem a prémiové svými vlastnostmi, takže vydrží desítky let,“ vysvětluje Aden Johnson, Director of Global Product Management ve společnosti Thule a dodává, že odolné materiály, které používá značka v kolekci Thule Chasm, jsou ze své podstaty udržitelné díky své dlouhé životnosti.

Vylepšená kolekce Thule Chasm byla spotřebitelům představena v lednu 2024. Kromě zmíněné šedomodré a zlatavě hnědé barvy je k dispozici také v černé a olivové. A kolik bude stát? Doporučená cena je 6860 Kč za příruční sportovní tašku s kolečky, 8330 Kč za sportovní tašku s kolečky, 3430 Kč za 40 l sportovní tašku, 4160 Kč za 70 l sportovní tašku, 4 410 Kč za 90 l sportovní tašku, 4 900 Kč za 130 l sportovní tašku a 3 180 Kč za 26 l batoh.

Společnost Thule byla založena ve Švédsku v roce 1942. Pod heslem Bring your life, nabízí Thule celosvětově širokou řadu prémiových produktů pro aktivní lidi, kterým přináší to, na čem jim záleží nejvíce – bezpečnost, praktičnost, styl. Thule navrhuje a vyrábí střešní nosiče, nosiče kol, střešní boxy, zavazadla, pouzdra na počítače a fototechniku, sportovní tašky a batohy. Dále Thule nabízí dětský sortiment jako jsou dětské cyklosedačky, městské i sportovní kočárky a multifunkční sportovní vozíky. Produkty jsou prodávány ve více než 140 zemích světa. Značka Thule je největší značkou Thule Group.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články