Americký herec Zac Efron se proslavil na začátku tisíciletí jako lamač dívčích srdcí díky Muzikálu ze střední. Byl to vždy krasavec, co má pevné svaly. Modré oči jako bonus. Tak proč by někdo jako on podstupoval v 36 letech plastickou operaci, aby vylepšil svoji už tak dost výraznou hranatou bradu?

Trailer k filmu Rodinná aféra (2024):

Zdroj: Youtube

Rodinná aféra plná hvězd

Romantická komedie Rodinná aféra je na Netflixu teprve pár dní, ale už teď je o ní slyšet ze všech stran. I já se těšila, protože mě zatím doposud žádný film s čtyřiadvacetiletou herečkou Joey King nezklamal. A v tomto případě se před kamerou sešly hned tři poměrně různorodé tváře různých věkových kategorií, které však dohromady tvoří jeden celek.

Nebudu spoilerovat a o zápletce ať si každý udělá obrázek po svém. Možná vám ale stejně jako mně nedá spát obličej Zaca Efrona. Kdo ho miloval už ve své pubertální éře, tomu se teď láme srdce. Podobně jako když zjistíte, že už jste příliš stará pro Leonarda DiCapria.

Vyžehlená Nicole Kidman plastiky nepopírá

Vyžehlená Nicole Kidman už nikoho nezaskočí. Ačkoliv australské herečce za tři roky bude 60, její obličej neví, co jsou to vrásky. Nezapírá, že si k napnuté porcelánové kůži dopomáhá plastickou chirurgií a obviňuje ze svých rozhodnutí Hollywood, který zralé ženy hází přes palubu. Ve věčném mládí si notuje s manželem Keithem Urbanem a dvojici fanoušci často označují za voskové figuríny. Nutno podotknout, že právem. Tleskám Nicole za báječnou postavu, jako modelka. Vypnuté „syslí“ tváře už mě tolik do extáze nedostávají.

Zac Efron a plastika?

Zac Efron měl odjakživa kromě kupy svalů i takzvanou instagramovou čelist, po níž muži touží, aby vypadali ještě mužněji. Je to také jedna z nejčastějších plastických operací, kterou pánové podstupují, ale v případě Zaca to prostě nedává smysl. Takže větší zájem než jeho herecký výkon opět vyvolal jeho vzhled, který mu dávají sledující sežrat i na sociální síti. V tandemu s Nicole Kidman máte pocit, že sledujete souboj plastických chirurgů. Je to trochu smutné, což na vtipu komedii nepřidává.

Byla to nehoda, brání se herec

Zaca se ovšem, stejně jako jeho více znalí followers, musím zastat. V minulosti opravdu podstoupil operaci obličeje, ke které ovšem došlo následkem nehody. Podle jeho vyprávění doma běžel v ponožkách, uklouznul a spadl obličejem na roh žulové kašny. Ztratil vědomí a když se probudil, jeho brada nedržela na svém místě, roztříštil si ji, čímž odstartoval dlouhý proces zotavování.

Nicméně plastický chirurg celebrit podotýká, že možná herec využil příležitost k tomu, aby se během rekonvalescence přece jen vylepšil. Nevylučuje jak úpravu čelisti, tak vyhlazení vrásek. „Vždycky měl rovné obočí a teď má větší oblouk. Jeho obočí je o něco vyšší, což naznačuje, že podstoupil nějaký typ liftingu obočí nebo měl botox,” vysvětluje doktor Sam Rizk.

Chodící hora svalů

Rodinná aféra se natáčela na podzim 2022, těsně předtím, než začal Efron natáčet životopisný snímek Železní bratři, kde hraje profesionálního wrestlera. Během romantické komedie proto procházel velkou fyzickou proměnou, údajně nabral 15 kg svalů. Když se nad tím zamyslím, ještě jsem neviděla film se Zacem Efronem, kde by se neukázal bez trička, i tak ale budu raději, a jeho fanynky též, když nedopadne jako David Hasselhoff, s nímž jej srovnávají.

Zdroj: iGlanc.cz, New York Post, Daily Mail, Men's Health

Související články