Milan Peroutka našel lásku, o fanynky nepřišel

Sympatický zpěvák, herec a moderátor se zářivým úsměvem, kterým dokázal roztopit srdce nejedné mladinké dívky i zralé ženy, stejně jako každý z nás hledal lásku té jediné osoby. A našel ji. Minulý rok oficiálně stvrdil partnerství. Stál však před nelehkým úkolem. Nejen, že musel fanynkám sdělit, že jeho srdce hoří pro jedinou bytost, ale ještě musel hledat způsob, jak promluvit o tom, že jeho vyvoleným se stal muž.

Do registrovaného svazku totiž vstoupil s partnerem Dominikem Roubínkem. „Gratulujete mi k odvaze sdílení mého soukromí s vámi, ale víte, co bylo zdaleka nejtěžší? Přiznat to sám sobě. Nechtěl jsem najednou bejt pro holky spíš kámoška, pořád se jim chci líbit. Chtěl jsem, aby moji klučičí kamarádi neztratili pocit, že se mnou můžou řešit cokoliv,“ svěřil se Milan se svými obavami později na Instagramu. Ty však byly zbytečné, protože zpěvák se za svou odvahu dočkal podpory od fanynek, fanoušků i kolegů. A tomu fandíme.

Dokázali, že rodina je nejvíc

Láska krásné modelky Anety Vignerové a talentovaného scénáristy Petra Kolečka nabrala na obrátkách ještě, když byli na počátku vztahu. Poměrně záhy Aneta totiž otěhotněla. V únoru roku 2020 se dvojici narodil Jiříček, který jakoby z oka vypadl svému tatínkovi. Kdo tehdy pochyboval nad trvanlivostí partnerství, toho zejména Aneta uzemnila. Svoji rodinu si bránila jako lvice. Bohužel do rodinné klícky se vloudila lasička.

Petr Kolečko podlehl svodům herečky Denisy Nesvačilové a pro Anetu byla situace o to nepříjemnější, že se vše odehrávalo v přímém přenosu na stránkách médií z celého Česka. Zdálo se, že se Petr nemůže rozhodnout, a když už to vypadalo, že spíš zůstane s Denisou, najednou se objevily zprávy, že své „ano“ slíbil před oltářem modelce. Ať to bylo jakkoli, Aneta s Petrem ukázali, že rodina a zázemí pro malého Jiříčka jsou pro ně nejvíc. Nejen navzdory milostné aféře, ale i nepříjemným hejtům, které Anetě lidé bohužel psali i pod svatební status na Instagramu. Dvojice však vše ustála a dnes tuto sociální síť zásobuje zamilovanými fotkami víc než kdy jindy. Zde se jen ukazuje, že i když projdete velkou bouří, může vyjít slunce jasnější než předtím.

Ukázal odvahu a sklidil potlesk

Hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý vždy platil za gentlemana s vybraným chováním. Stačilo jej potkat ve společnosti a dámy měly pocit, jakoby se ocitly v prvorepublikové době, kde se ženám dvořili takoví elegáni jako Oldřich Nový, Raoul Schránil a další hvězdy stříbrného plátna. Jistou auru Ondřejova skvělého vychování mělo zatemnit odhalení, že se rád obléká do dámských šatů a líčí se ve stylu drag queen. Ondřej však nezastal pózu nahněvané celebrity, naopak k tématu poskytl velmi otevřený rozhovor, čímž i vysvětlil, o čem drag queen vlastně je. Že jde o součást uměleckého světa a není vlastně rozdílu, pokud se herec ve filmu převleče za ženu nebo jde o interpreta zpěvačky v kabaretu. Nejen nejbližšímu okolí hudebníka bylo jasné, že i přesto to musela být pro Ondřeje nekomfortní poloha. Proto jej na sociální síti doslova zaplavil skoro celý český showbyznys slovy podpory. Tou největší byla bezpochyby jeho partnerka Daniela Písařovicová, která po boku Ondřeje stála pevně jako skála. Není tak divu, že za pár měsíců se stala paní Brzobohatou. Co jiného mohlo více prověřit osudovost vztahu?

Toho pravého potkala už na základce

Není třeba chodit kolem horké kaše, však to nedělá ani samotná Agáta. Stačí zmínit pouze její křestní jméno. Je to její značka. Brand podnikavé holky, která se toho nebojí. Lidé ji milují, nebo nemusí. Je to špatně? Samozřejmě, že ne. Přece už Božena Němcová do své Babičky vepsala „Není na světě ten, aby se zavděčil lidem všem.“ U Agáty tyto emoce vibrují více, protože ona sama je vidět více. Když ji však potkáte, zjistíte, že jde o bezprostřední ženu, která řeší prakticky stejné problémy jako vy. Stejně tak hledala tu pravou lásku.

Vždy šla do vztahů naplno. A protože je bezprostřední, dost často známost odhalila možná dřív, než musela. Takže si ji někteří různě onálepkovali. Škarohlídům jistě mohl nahrát Agátin minulý rok. Porodila krásnou holčičku Rozárku Jaromíru Soukupovi, v prosinci se však vdala za Mirka Dopitu, tatínka jejího prvního dítka Kryšpína. Jde však o hodně velkou zkratku. Ten, kdo Agátu zná, ví, že Mirek byl jedním z jejích nejlepších přátel. Což je skvělé vzhledem k tomu, že mají společného potomka. Rozhodně to nebývá pravidlem. A čas jejich vztah prostě jen prověřil. Jak oba říkají, dnes jsou jiní lidé. Vyzráli. A Agáta Hanychová se prostě opět řídila srdcem. Nevzdala boj o pravou lásku. Když si to vezmete, co je romantičtější, než když se nakonec vdáte za kluka, se kterým jste chodila už do školy? S ním se nejdéle míjíte, pozorujete a bez náporu hormonové euforie zpovzdálí skutečně poznáte, jaký je ten druhý doopravdy. A najednou si to prostě sedne a dává to smysl.

Další hollywoodská power couple zhasla

V amerických slaďácích se to vroucími city jen hemží, tak se v tomto případě podíváme na opak, když to vyloženě šťastně neskončí. Možná bychom spočítali na prstech i více rukou opravdu dlouholetá manželství Hollywoodu, v tomto světě jde však stejně o množství hodné šafránu. Proto je vždy překvapující, když skuteční držáci oznámí, že je konec. Po skoro půl století oznámila odloučení mnohonásobná držitelka Oscara Meryl Streep. I když její choť Don Gummer je sochař, ke své ženě, a tím pádem i na červený koberec, neodmyslitelně patřil. Překvapení to bylo o to větší, že Meryl jako jednu z mála neprovází proslulé hollywoodské skandály. Takže nikdo ani nepoznal, že dvojice ve skutečnosti prý již šest let žila odděleně. V říjnu minulého roku manželé, kteří vychovali čtyři potomky, však oznámili, že se po 46 letech jejich společné cesty definitivně rozcházejí. Nadále si však prý budou oporou. Je tedy otázka, jestli dojde na rozvod, nebo si každý bude žít po svém. Někdy i reálné životy hereckých hvězd nemusí připomínat happy end ze stříbrného plátna.
 
Zdroj: iGlanc.cz, časopis Story, Page Six

Související články