Říká se, že když chceš zjistit něco více o ženě, tak se stačí podívat do její kabelky. Jestli je to pravda, musíte posoudit vy sami, ale my vás vezmeme do tašek slavných, abyste si udělali obrázek, bez čeho se hvězdy českého showbyznysu neobjedou.

Tentokrát otevřela kabelku sympatická a mladinká herečka, jejíž hvězda stoupá. Obsah kabelky si sama Sára vtipně okomentovala.

Zdroj: VLM

"Tohle je moje kabelka, je na denní nošení. První věc, co tu máme, jsou sluneční brýle. Nesmí chybět mobil, žvýkačky, které jsou trochu v dezolátním stavu. Pak balzám na rty, gumička, sluchátka, powerbanka," tahala herečka věci z tašky jako kouzelník králíky z klobouku.

Ale to nebylo vše. Až je s podivem, co se do tak malého psaníčka na rameno může vejít.

"Pak mám tady sušenku a také v dezolátním stavu, ale pořád se dá jíst. Klíče, ty ale asi vytahovat nemusím. Vešla se mi tam i minilékárnička. Moje máma je toxikoložka a je zdravotnice, tak jsem naučená, že vždycky tyto věci tahám s sebou. Mám ještě malý nožík od bráchy, žlutá je moje oblíbená barva. Dělá mi to radost. Pak je tu peněženka, kapesníky a vizitka z Varů, kterou mi někdo dal. Nemůžou chybět ve speciální sekci tužky na oči, jedna stříbrná metalická, protože v rámci svého make-upu nosím třpytky. Ještě parfém a další gumička, je toho dost," smála se herečka.

Zdroj: iGlanc.cz

Související články