Seriál Ulice patří mezi nejoblíbenější televizní pořady. Diváci jí vděčí za mnoho zábavných večerů, spousta hvězd za zářnou kariéru, kterou odstartovaly právě zde. Jednou z nich je Patricie Pagáčová, jejíž kariéra se však tehdy mohla ubírat zcela jiným směrem. Patricie totiž původně studovala střední odbornou školu, obor management obchodu a služeb.

Zdroj: Youtube

Patricie Pagáčová začínala jako Solaříková

Pamatujete si ještě její rodné příjmení? Patricie, tehdy Solaříková, byla jednou z prvních hvězd Ulice, kde v letech 2005 – 2019 hrála Terezu Jordánovou. Začínala jako tmavovláska, měla trošku plnější tvary, ale nijak jí to neubíralo na kráse, protože věčný úsměv na tváři Patricie je velmi sympatický. Dnes je z ní krásná blondýnka, která už pár týdnů po porodu ohromovala perfektní figurou.

Pagáčová je hvězdou filmů, MasterChefa, nyní září v pořadu Šéf na grilu

Kráska své herectví rozjela naplno, na nějaký management si ani nevzpomněla. Patricie Pagáčová se objevila i v Ordinaci v růžové zahradě 2 i Modrém kódu. Multitalentovaná herečka zazářila i ve filmech Smetanový svět, Prvok, Šampón, Tečka a Karel i v obou dílech Gumpa. Rovněž obstála v roli porotkyně SuperStar, ukázala se i jako zdatná moderátorka, nyní září v show Šéf na grilu.

Patricie miluje pejsky

Například role v Gumpovi jí sedí, Patricie Pagáčová totiž miluje psy a nezůstává jen u mazlení svých čtyřnohých miláčků. Podporuje organizace pomáhající zvířatům, sama mnoho let produkuje charitativní focení psího kalendáře. V práci se jí daří, bohužel nyní vyšlo najevo, že se po pěti letech manželství rozchází se svým mužem a otcem dcerky Bibiany, Tiborem Pagáčem.

Sportovec Jakub Štáfek

Je zajímavé, že i Jakub Štáfek nejprve studoval management, konkrétně školu zaměřenou i na umění. Hobby Jakuba Štáfka bylo však vždy spíš sportovní. Do podvědomí lidí se dostal jako bojovník MMA, sedm let hrál dokonce profesionálně fotbal. Právě z této zkušenosti čerpal ve své možná nejslavnější roli – fotbalisty Laviho v seriálu a následném filmu Vyšehrad, které spolurežíroval i jim psal scénář. V seriálu Ulice začínal v roli Matěje Jordána jako mladý klučík, který má se svojí nevinností daleko do dnešních kontroverzních rolí.

Štáfek a Rytmus jako gauneři ve Válce policajtů

Už samotný fotbalista Lavi je tak trochu cápek, který žije lehce pofidérní život. I tak ho musíte milovat, protože baví svojí bezprostředností, s níž se dostává do komických situací. Něco jiného je jeho role ve Válce policajtů (v originále Vojna policajtov), kde hraje sígra po boku Rytmuse. Patrik Vrbovský, jak zní občanské jméno slovenského rapera, zde sehrál postavu z východoslovenského podsvětí z let devadesátých.

Jakub Štáfek naštěstí z hodného dítka nevyrostl v nevyrovnanou hvězdu. Ačkoli si ho mnozí spojují s jeho rolemi enfant terrible, Jakub je od roku 2022 šťastně ženatý s partnerkou Dominikou, s níž má dcerky Olivii a Jasmínu.

Kráska Aneta Krejčíková

Trošku máme pocit, jestli se ve školách specializujících se na management nedělal nábor do nekonečné Ulice. I Aneta Krejčíková totiž původně studovala Střední odbornou školu umění a managementu. A i ona odhalila kouzlo umění hereckého. V Ulici jí spadla do klína postava Gábiny Purmové. Za tuto příležitost přitom vděčí další dětské hvězdě, Monice Kvasničkové, která kdysi hrála například v seriálu My všichni školou povinní.

Svůdnice Aneta Krejčíková otevřela téma velkých prsou

Aneta Krejčíková se postupem času stala femme fatale českého filmu. Její blond hříva, krásná figura a smyslný dekolt dostávají do varu tisíce mužů. Aneta však patří jedinému, s přítelem Ondřejem Rančákem mají syna Bena a dceru Antonii. Po porodech dětí však nastala v Anetině životě významná změna. Nechala si remodelovat své bujné poprsí, které odhalovala i ve filmu. Sama prozradila, že zákrok jí přinesl hlavně úlevu, protože velká prsa jsou zátěží, která má vliv nejen na záda.

Matyáš Valenta už hraje jeden dospělý život

Mezi záplavou dětských hrdinů se Matyáš Valenta zdá jako na začátku kariéry. Ale kdepak, on v Ulici hraje již 18 let! Když mu bylo devět let, získal možnost hrát v nekonečné Ulici roli Františka Hrubého. Později se zde objevila i jeho sestra Anna-Marie Valentová.

Mladý otec zatím jen v seriálu

Postava Františka Hrubého v Ulici předčasně dospěje, jelikož se v 17 letech stane otcem. Na něco takového jeho představitel zatím nepomýšlí. Matyáš je velmi ambiciózní, i když jej živí herectví nebo dabing, rozhodl se studovat Filozofickou fakultu, filmovou vědu, takže má obor z teoretického hlediska v malíku. Jeho sen se však odehrává za kamerou, rád by se objevil v režisérském křesle.

Zdroj: iGlanc.cz, ČSFD, Wikipedia, Deník, TV Nova