Randit spolu začali v roce 2011 krátce poté, co se Eva rozešla s hudebním producentem Georgem Augustem, s nímž žila devět roků. Rodačka z Floridy s kubánskými kořeny je prý vztahový držák. To Ryan měl před ní spíš kratší milostné poměry. Rok se vodil za ruku s kolegyní Sandrou Bullock a dva roky s Rachel McAdams.

Zdroj: Youtube

V Evě ale našel ženu, která ho skvěle doplňuje. Zatímco ona je horkokrevná a živelná, Ryan je klidnější a rozhodně neskrývá své feminní stránky. „Řekl bych, že jsem z devětačtyřiceti procent žena, někdy jen ze sedmačtyřiceti procent, to záleží na tom, který den na mě narazíte. Myslím, že ženy jsou lepší než muži. Jsou silnější. Vyspělejší. To můžete říct zvláště ve chvíli, kdy máte malé dcery a vidíte, že skotačí mnohem dřív než kluci. Vždycky jsem měl mnohem raději ženy. Vychovaly mě matka a starší sestra, chodil jsem do baletu, a i teď se můj život točí hlavně kolem žen. Jsou prostě lepší než my. Dokážou toho víc,“ míní Ryan Gosling, jemuž Eva porodila dceru Esmeraldu, které je sedm let, a Amadu, která přišla na svět před pěti roky.

„Než jsem Evu potkal, o dětech jsem moc nepřemýšlel, ale když jsme se poznali, bylo mi jasné, že s nikým jiným než s ní bych děti mít nechtěl. Ve filmu Za borovicovým hájem jsme předstírali, že jsme rodina, a já jsem si uvědomil, že tohle by byl život, který bych měl opravdu rád,“ svěřil herec letos na jaře magazínu GQ.

Ideální propletený den

Rodinný život ho neomrzel ani během pandemie, kdy spolu s Evou a dcerami trávili spoustu času zavření doma. „Ryan je neuvěřitelně skvělý kuchař. Myslím, že u nás doma existuje opravdu rovnováha mezi: ty vaříš, já uklízím. V našem vztahu tohle prostě funguje,“ tipuje osmačtyřicetiletá Eva, proč jim to tak klape.

V době, kdy Gosling s Mendes začal chodit, se ji prý nesnažil ohromit řečmi o silných autech, o bušení v posilovně či flákotě masa na talíři. Povídali si o baletu. Rodák z kanadského Londonu totiž začal v té době brát hodiny uměleckého tance. „Nechodí na balet kvůli přípravě na roli. Chtěl se balet prostě naučit. Řekl mi, že ho miluje. Je to zábavné, protože on je opravdový borec. Klidně přijde v šortkách na basketbal, chytne se tyče a jde na to!“ prozradila v roce 2011 Ryanova soukromá baletní mistryně Jaclyn Behtany.

Během natáčení pletl šály

Když v roce 2007 natáčel film Lars a jeho vážná známost, přiznal, že mezi scénami pletl šály. „Točil jsem scénu, kde jsem byl v místnosti plné starých dam, které pletly, točilo se to celý den, takže mi ukázaly, jak se to dělá. Řeknu vám, že to byl jeden z nejpohodovějších dní mého života, během nějž jsem se dokonale zrelaxoval. Kdyby se mě někdo zeptal, jak si představuju svůj dokonalý den, vypadal by přesně takto. Nakonec si i něco odnesete domů. Máte krásný dárek. Tedy pro někoho, kdo touží po tvarově podivné a odpudivé šále,“ žertoval Ryan v rozhovoru pro People. Časopisu také práskl, že je šíleným fanouškem Disneyho světa, takže v Disneylandu dokáže trávit hodiny úplně sám. Vše začalo v první polovině devadesátých let, kdy hrál v Mickey Mouse Clubu spolu s Justinem Timberlakem, Christinou Aguilera či Britney Spears. Bylo to v době, kdy nikdo z nich ještě nebyl slavný. „Britney byla zlatíčko. Bydlela přímo nade mnou, byla to prostě holka od vedle. Malá dívenka, s níž jsem hrával basketball a flašku,“ svěřil před deseti roky herec deníku Metro.

Zdroj: časopis TV Magazín

Související články