Seraphinu Rose Affleck zplodil herec s neméně slavnou kolegyní Jennifer Garner. Právě na pohřbu hereččina tatínka dívka ostříhaná na ježka přednesla několik veršů z Bible, a pak oznámila, že se přejmenovala na Fin Affleck. Nebylo to však překvapení. Seraphina už dávno shodila lokny, již předtím se nechala oslovovat jako „oni“. Co je zajímavé? Herecký pár spolu už není, Ben si před dvěma lety vzal staronovou přítelkyni, zpěvačku Jennifer Lopez, a její dcera Emme Maribel Muniz rovněž používá neutrální zájmena.

Slavná holčička Angeliny a Brada

Když se páru snů Angelině Jolie a Bradu Pittovi narodila dnes skoro 18letá Shiloh, fanoušci jásali nadšením. Pár měl sice již adoptované děti, byla by však škoda, aby se krásné geny obou hvězd nevtiskly do podoby vlastního potomka. A Shiloh byla skutečně líbivou holčičkou. Krásná modrá kukadla, plné rty, blonďaté vlásky. Ty však dívenka v poměrně raném věku shodila, začala se oblékat jako chlapec a do podoby něžné princezny měla daleko. Údajně si nechávala říkat i John. Velmi benevolentní herečka to nijak neřešila, důležité pro ni je, aby byla její děcka spokojená. Jak je to s genderovou identitou Shiloh, to se ještě ukáže. V minulém roce totiž překvapila proměnou, na veřejné akci se objevila v šatech, měla delší vlasy, dokonce se i nalíčila.

Charlize si vybrala chlapce, má dívku

Smyslná herečka Charlize Theron se nedočkala vlastních dětí, snu o rodině se však nevzdala a adoptovala dívku August a chlapce Jacksona. Dnes však vychovává dvě děvčata. Charlize, původem z Jihoafrické republiky, přijala za své ratolesti chlapce Jacksona a dceru August afroamerického původu. Dnes 11letý potomek Jackson však prý už ve svých třech letech přišel s tím, že se cítí víc být dívkou. Herečka se rozhodla dítě podpořit, proto se najednou začala objevovat se dvěma holčičkami v sukýnkách a s rasta copánky.

Z Chastity se stal Chaz

Jedním z nejznámějších trans potomků celebrit je Chaz Bono. 55letý hudebník a herec se narodil slavnému páru hudebních hvězd Cher a Sonny Bonovi. Že je trochu jiný, si Chaz uvědomil už někdy v pubertě, kdy si všiml, že se mu líbí dívky. Z dnešního pohledu to není nic zajímavého, tehdy byl však slečnou, takže si myslel, že je lesba. Za svoji orientaci se nestyděl, dokonce se jako veřejně známá osobnost stal ikonou LGBT komunity. Homosexuální orientace však nebyla přesně to, co bylo u tehdy ještě Chastity jiné. Žena cítila, že její tělesná schránka je trochu jiná, než na jakou se cítí mentálně. V roce 2008, tedy takřka ve 40 letech, začala Chastity podstupovat trans přeměnu z ženy na muže, dokonce tento proces zachytil dokument Becoming Chaz – z dcery synem.

Jamie Lee Curtis má ze syna dceru

Jamie Lee Curtis je další hvězdou, která dala domov adoptovaným dětem. I ona si kdysi pořídila pár, dceru Annie a syna Thomase. Nyní však má už čtyři roky dvě dcery, Thomas se rozhodl žít jako žena jménem Ruby. Youtuberka, která je uznávaná v komunitě fandů počítačových her, měla zprvu strach se svěřit rodičům, že něco je u ní jinak. Ti to však přijali skvěle a Jamie Lee se od té doby angažuje v mnoha aktivitách podporujících transgender komunitu a snaží se poukazovat na šikanu, které lidé z této oblasti čelí.

Annette Bening čelila kritice

Americká hvězda Annette Bening našla osudovou lásku ve vyhlášeném svůdníkovi Warrenu Beattym. Když bylo Annette 34 let, porodila svého prvního potomka, dceru Kathlyn, pak se rodina rozrostla ještě o další tři dětičky. Kathlyn se však cítila být chlapcem, proto už ve 14 letech začala prodělávat změnu pohlaví. Za to si zejména herečka, která potomka podporovala, vysloužila tvrdou kritiku. V pubertě není člověk zcela vyspělý a to ani mentálně, takže se lidé obávali, aby si to Kathlyn nerozmyslela. Jelikož ale dnes žije jako Stephen, tak to asi bylo správné rozhodnutí.

Zdroj: iGlanc.cz,People, Daily Mail, Wikipedia, Today, The Sydney Morning Herald

Související články