Holky Milagros přímo milovaly. Já si pamatuju, jak jsem nosila okolo pasu zavázanou kostkovanou košili a dlouhé hnědé vlasy schovávala pod červenou kšiltovku. Roli divoké a nespoutané rebelky ztvárnila uruguayská herečka Natalia Oreiro, která za měsíc oslaví 47. narozeniny. Divoký anděl vstoupil na obrazovky v roce 1998, tedy před šestadvaceti lety a Natalia? Ta je pořád stejně krásná.

Zdroj: Youtube

Sirotek Milagros

Milagros byla mladá a velmi temperamentní dívka s velkým srdcem. Milovala fotbal a byla známá svým nezkrotným duchem. Vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nicméně věděla, že ho od srdce nenávidí, protože ji opustil. Po osmnáctých narozeninách už se ale nemůže věčně schovávat za zdmi sirotčince, a tak začne pracovat jako služebná v bohaté rodině Di Carlových.

Natalia Oreiro pořád hraje i zpívá

Českému divákovi by se mohlo zdát, že Natalia Oreiro už upadla někam v zapomnění, ale ona je stále velmi herecky aktivní. Po úspěchu v telenovele se zaměřila na hudební kariéru, vydala několik alb, poslední s názvem Gilda vyšlo v roce 2016, a skoro každý rok natočí aspoň jeden nový film.

Natalia je známá také svým aktivismem, zejména v oblasti životního prostředí a ženských práv. Často nechybí na charitativních akcích a podporuje různé sociální projekty. Kromě Latinské Ameriky si udržuje silnou fanouškovskou základnu i v dalších částech světa, obdržela několik nominací na prestižní ceny a některé z nich proměnila i ve vítězství.

Stejně krásná a nespoutaná

Natalia Oreiro je jednou z těch osobností, na nichž se čas vůbec nepodepsal. I po desetiletích od premiéry Divokého anděla totiž vypadá prakticky pořád stejně. Její mladistvý vzhled fascinuje fanoušky i média, takže ji už několikrát vyzvali, aby se podělila o své tipy na krásu. Ty podle ní zahrnují vyváženou stravu, pravidelný pohyb a dostatek spánku. Klade důraz na hydrataci pokožky a minimalizaci stresu. Je to ale i pozitivní postoj k životu a hodně času v obklopení nejbližších, díky čemuž neztrácí krásu ani energii, kterou tak obdivujeme.

Její láskou byl Ivo

V rodině Di Carlových se Milagros seznámila i s pohledným Ivem, mladým dědicem rodinného bohatství, kterého ztvárnil Facundo Arana. Byli jako oheň a voda, ale od začátku bylo jasné, že i přes peripetie spousty dílů spolu nakonec skončí. Facundo od skončení telenovely hrál spíše v seriálech, s Natalií se jako dvojice objevili i v telenovele Jsi můj život, ale snad největším překvapením je, že v nové řadě slovenské StarDance zasedne argentinský herec jako jeden z členů poroty.

Facundo Arana na konci března oslavil dvaapadesáté narozeniny. Prošedivěl, ale jinak vypadá také v podstatě pořád stejně, má krásnou ženu a tři děti. S Natalií je pojí silné přátelství, znali se už před natáčením Divokého anděla. Jednou za čas se znovu sejdou, před pár lety uspořádali lifestream, a fanoušci televizní dvojice se vždycky mohou zbláznit štěstím.

Zajímá vás, jak po letech vypadají další hvězdy telenovely Divoký anděl? Prohlédněte si je v naší fotogalerii.

Zdroj: iGlanc.cz, ČSFD, Instagram, Brandclock

Související články