Kdo je manžel Margot Robbie?

Tom Ackerley stojí za velkými filmy Hollywoodu, svou kariéru ale také odstartoval před kamerou a ve své domovině ve Velké Británii. Své začátky strávil v komparzu ničeho menšího než prvních třech dílů filmů o Harrym Potterovi, jehož je Robbie velkou fanynkou.

Zdroj: Youtube

Můj manžel hraje ve filmech o Harrym Potterovi. Já vím, říkala jsem si: Kdybys mi to řekl dřív, vzali bychom se velmi rychle,“ žertovala v jednom z rozhovorů, Když byl malý, byl jedním ze zmijozelských komparzistů. Draco ve třetí knize odstrčí nějaké děti z cesty, aby viděly Buckbeaka. To odstrčil z cesty mého manžela.“

Později začal pracovat ve filmovém průmyslu především v zákulisí, kde vystřídal mnoho pozic od pomocníka na place a asistent produkce, až po asistenta režie a producenta. Pracoval na filmech, jako Jeden musí z kola ven, Rivalové a Válečný kůň. V roce 2014 založil produkční společnost LuckyChap Entertainment.

První setkání na place

Manželé se poprvé setkali v roce 2013 při natáčení dramatu z druhé světové války, kde Tom Ackerley pracoval jako asistent režie a Margot Robbie stála před kamerou. Dlouhé roky byli pouze přáteli, ale pro Robbie to byla láska na první pohled:Byla jsem šťastně nezadaná holka. Z představy vztahu se mi chtělo zvracet. A pak se ke mně přikradlo tohle… Byli jsme přátelé tak dlouho. Vždycky jsem do něj byla zamilovaná, ale myslela jsem si: Ach, on by moje city nikdy nepochopil. Nedělej to divné, Margot. Nebuď hloupá a neříkej mu, že ho máš ráda,“ přiznala v rozhovoru pro Vogue. „A pak se to stalo a já si řekla: Samozřejmě, že jsme spolu. Tohle dává takový smysl, jako nikdy předtím nedávalo smysl nic,“ svého manžela navíc popisuje jako "nejhezčího chlapa v Londýně".

Tajná svatba

V prosinci 2016 se pak vzali během soukromého obřadu v australském Byron Bay, bez toho aniž by vůbec oznámili své zasnoubení. Krátce poté, co se objevily zvěsti, že si manželé vyměnili sliby, potvrdila hvězda hollywoodských filmů novinku drzým příspěvkem na Instagramu, na němž svého manžela líbá a ukazuje prsten. Být vdaná je vlastně ta největší zábava, život se stal nějak radostnějším. Najednou mám zodpovědnost být něčí manželkou a chci být vždy lepší,“ promluvila o jejich soukromí Margot Robbie.

Společný business

Už od roku 2014 spolu dva tajnůstkáři po boku dvou dlouholetých přátel vedou produkční společnost LuckyChap, která produkovala například dramatický thriller Saltburn populární hlavně u teen obecenstva, nebo již zmíněnou Barbie, kde si Robbie střihla hlavní roli.

Trávíme spolu 24 hodin denně,“ řekl Ackerley v červnu 2024 listu The Sunday Times, když hovořil o tom, jak s Robbie vyvažují svůj osobní a profesní život. Je to bezproblémové. Nemáme žádný přepínač. Všechno splynulo v jedno. Kvůli jednomu ze svých filmů, na kterém společně spolupracovali, dokonce odsunuli své vlastní líbánky.

V jednom z rozhovorů se navíc Margot Robbie svěřila s úzkostmi, které prožívá po přijetí každé role, jež jí ale manžel pomáhá překonat. „Pokaždé, když natáčím nový film, mám naprostou krizi a říkám si: 'Proboha, vždyť já ani neumím hrát.' Vždy se obrátím na manžela se slovy: 'Myslím, že to nezvládnu.' A on mi odpoví, že tohle dělám pokaždé a budu v pohodě.“

Hnízdečko lásky

Kde budou své první miminko vychovávat? Margot Robbie má neuvěřitelné portfolio nemovitostí. V roce 2019 investovala do sídla v prominentní oblasti Los Angeles, Venice Beach. V posledních měsících se však rozkřiklo, že pár hledá nové hnízdečko lásky a jejich rozhodování utkvělo na neuvěřitelné vile nedaleko Byron Bay. Co myslíte, mělo by se stát 20 milionové sídlo rozkládající na 2 hektarech s osmi ložnicemi a osmi koupelnami v hereččině rodné Austrálii místem pro výchovu jejich prvního potomka?

Zdroj: iGlanc.cz, realestate.com.au

Související články