Narodila se 16. srpna, ale ne v tomhle století, nýbrž v roce 1975. Takže je jí už 48 let, ovšem nějakou velmi krutou nespravedlností světa nevypadá ani na pětadvacet. Samozřejmě by člověk mohl namítat, že všechny její fotky mohou být vyretušované a vylepšené filtry. Jenže Lure Hsu už je přece jen příliš známá na to, aby do teď nikdo neodhalil pravdu o tom, jak skutečně vypadá. Nakonec i vy budete chtít po zhlédnutí fotek znát její tajemství.

Zdroj: Youtube

Nekecejte, vážně už tolik?

Poprvé si na ní svět všimnul čehosi podivného skrze její sestru, herečku Sharon Hsu, která ji přivedla do televizního pořadu. Tehdy jí bylo přes třicet a už si lidé začali šuškat, že to je nějaké divné. Jenže ono už jí teď bude skoro padesát a vypadá pořád jako teenager. Člověk si tak listuje jejím insta účtem a nevěří vlastním očím. Mladistvý vzhled o to víc umocňují trendy a svěží outfity, takže by jí prostě nikdo ve vesmíru nehádal její skutečný věk. Lure Hsu si nějakým neuvěřitelným způsobem osvojila věčné mládí. Naštěstí byla tak laskavá a o svůj životní styl se v minulosti už několikrát podělila v médiích.

Vypije hodně vody

Se svojí broskvovou svěží pletí nevypadá na víc než na osmnáct. Přitom jsou její zásady pro krásu vcelku minimalistické. Každé ráno sice začíná šálkem neslazené černé kávy, ale jinak si dává záležet, aby přes den vypila dostatečné množství čisté vody. „Jakmile má vaše pleť dostatek vody, nemusíte se obávat stárnutí ani vrásek,” uvedla pro populární tchajwanský časopis. Když ji přepadne žízeň, hned vypije velkou sklenici vlažné vody. Slazeným nápojům a limonádám se vyhýbá.

Spousta zeleniny a žádné maso

Asijská strava je sama o sobě bohatá na antioxidanty, vlákninu, vitamíny a minerály a Lure Hsu konzumuje zeleniny opravdu hodně. Nejí maso, je vegetariánka, a na jejím jídelníčku nenajdete příliš mastné nebo průmyslově zpracované potraviny. Její strava je velmi čistá, bohatá na vše, co prospívá jejímu zdraví.

Bez opalovacího krému nevystrčí nos

Slýcháme to pořád, každé léto, že si musíme obličej mazat krémem s SPF, ale kolik z nás si tento zvyk osvojilo jako rutinní záležitost? Nadměrné vystavení ostrým UV paprskům je recept na katastrofu, pleť je ohrožena vráskami, pigmentovými skvrnami, opálená pokožka je sušší, ale my se stejně rádi opalujeme. V tom se od asijských zemí lišíme, každý to zná minimálně z dovolené, slunce pálí a oni na sobě mají brýle, klobouk, bílou vrstvu opalovacího krému a v ruce deštník. Podle Lure Hsu není lepšího dárku než kvalitní opalovací krém, když jde ven, dbá na to, aby své pokožce zajistila maximální ochranu.

Pravidelné cvičení

Osmačtyřicetiletá hříčka přírody je přesvědčená o síle pravidelného cvičení, štíhlou postavu a čistou pleť bez vrásek připisuje právě každodenní aktivitě. Ať už děláte cokoliv, udržování těla v pohybu je klíč k mladistvému lesku.

Péče o pleť jednoduše

Plastické operace prý žádné nemá. Její vzhled je naprosto přirozený. Taktéž nepotřebuje ani horlivě maskovat nedostatky pomocí make-upu. Hydratační krém považuje hned po opalovacím krému za jednu z nejdůležitějších věcí, díky kterým předchází známkám stárnutí. Rovněž odrazuje od složitého kombinování desítek produktů, to prý člověk nepotřebuje, když má pár kvalitních výrobků. Kromě toho doplňuje vitamín C a kolagen.

Mají to v rodině

Ať se budete snažit její vzhled napodobit sebevíc, někdy je dobré si prohlédnout i další členy rodiny. V tomto případě, když vidíte její matku a sestry, pochopíte, že zákonům přírody se vymykají úplně všichni. Společně jsou tyto čtyři ženy tchajwanskými médii označovány jako "rodina zmrzlého věku”. To se někdo umí narodit!

Úspěšně podniká, má svoji vlastní oděvní značku a ve většině případů je sama sobě modelkou. Kromě toho ji často oslovují firmy z oblasti krásy a péče o pleť, aby se stala jejich tváří. Návod od nás už máte, teď ho ještě uvést do praxe. Všichni můžeme jen doufat, že budeme stárnout takhle dobře.

Zdroj: iGlanc.cz, Koreaboo, Who, That's Life, Lure Hsu

Související články