1. MISS PEPPERMINT

Herečka a zpěvačka je oblíbenou soutěžící z show Ru Paul´s Drag Race, kde byla jednou z favoritek pro svá inovativní glamour i vtipná vystoupení!

Zdroj: Youtube

2. LENA AND AGA

Zamilované ženy žijící v Amsterdamu vedou život plný skvělého vkusu, což můžeme vidět na stories z domu snů.

3. CHARLIE CRAGGS

Jeden z nejznámějších LGBTQ+ aktivistů ve Velké Británii. Bojuje proti „transfobii“ protože hejty proti trans lidem v konzervativní zemi stále bují.

4. JESSICA AND CLAUDIA

Maminka a partnerka Claudia sdílí život rodiny ve složení dvě děti a dvě mámy a to všechno ve stylu módy 50. let!

5. ROXANNE

Na svém instagramovém profilu roxonajourney tato dívka, hlásící se hrdě k lesbické orientaci, provádí své sledující cestami po celém světě!

6. STEROID BEYONCÉ

LGBTQ+ influencer se se svým obsahem soustředí na různá témata: bodyshaming, duševní zdraví nebo intimní život.

7. KENNY ETHAN JONES

Tento kreativní nebinární LGBTQ+ influencer je modelem, moderátorem, hercem, trenérem a také advokátem! Jeho internetový pořad Brave Spaces otevírá důležitá témata komunity a s humorem je komentuje.

8. WHATUP DANNY

V LGBTQ+ komunitě je za celebritu, protože patří mezi velmi populární komiky. Před lety prošel tranzicí z ženy na muže, což je jedno z jeho nejsilnějších témat na pódiu.

9. ALEX BEGS

Tento transgender umělec je proslulý svým vytříbeným vkusem a životem na vysoké noze. Díky němu se dozvíte o těch nejelegantnějších místech na světě! Má také v oblibě neinvazivní estetické zákroky, nezachází však do extrémů!

Zdroj: iGlanc.cz, časopis Glanc, Instagram

Související články