Výrazná postava české showbyznysové scény Leoš Mareš se módy nebojí. Respektive věří svému dvornímu stylistovi, Filipu Vaňkovi, který patří mezi top módní poradce u nás. Leoš je na rozdíl od jiných populárních moderátorů poměrně otevřený i lehčí extravaganci. Marka Ebena si asi neumíme představit v rozhalence, stejně tak se i mladší Libor Bouček drží raději konzervativnosti. Leoš zkrátka baví nejen s mikrofonem, ale i na poli módy. Jistým doplňkem (v dobrém smyslu slova) jsou i ženy, které Leoše na festival doprovázely. Připomeňte si ikonické fashion momenty Leoše a „jeho žen“ ve Varech.

Zdroj: Youtube

Hanka Svobodová a její zlaté VIP šaty

Půvabná modelka Hanka Svobodová randila s Leošem i v roce 2010, kdy se společně ukázali na filmovém festivalu Karlovy Vary. O moderátorovi se ví, že je štědrý, a to nejen ke svým láskám či rodině, sám například pořádá Dobroden, což je akce, kdy na konci ledna pošle korunu za každého svého sledujícího na dobročinný projekt. Nemusíme asi zdůrazňovat, že u Leoše jde částka do miliónů.

Tehdy v roce 2010 se objevil s Hankou na červeném koberci a jeho láska zářila jako diamant ve zlatých šatech Versace, které údajně dostala právě od Leoše. Róba měla tehdy stát 80 tisíc korun. Pikantní však bylo, že totožné šaty na sobě měla Ivana Gottová v upoutávce na VIP zprávy, které se tehdy začaly vysílat. Zástupci televize Prima potvrdili, že šaty byly z butiku zapůjčené, je tedy možné, že onen kousek pak pořídil právě Leoš. On sám vedle Hanky zářil ve skvěle padnoucím obleku a lakovkách.

Leoš Mareš, Petra Faltýnová a jejich legendární rozchod(y)      

Když se dal Leoš dohromady s Petrou Faltýnovou, moc lidí nevěřilo, že vztah bude mít dlouhého trvání. Ale dvojice si rozuměla, jen ten konec (ty konce) byly bouřlivější. V roce 2014 Leoš a Petra dorazili na filmový festival v Karlových Varech a na červeném koberci cukrovali jako dvě hrdličky. Petra měla na sobě dramaticky temnou róbu asymetrického střihu s objemným volánem. Leoš se objevil opět v obleku, na kolonádě s Petrou nosili stylové ležérní kousky. K pohodovému konci ale nedospěli, na festivalu se prý pohádali a Leoš měl odjet. To byl jeden z jejich dramatických rozchodů.

Leoš a Monika Marešovi udávají styl

Právě v době, kdy Leoš potkal Moniku Koblížkovou, dnes Marešovou, se jeho módní styl začal tříbit. Nenosil a nenosí až moc ulítlé kreace, i když ti, kteří nesnesou velkou fashion odvahu, stejně nad jeho outfity občas pozvednou obočí. Leoš však ukazuje, jak důvtipně lze nosit v podstatě basic kousky. Nebo by vás napadlo vzít si do studia AZ kvízu či na večer Českého slavíka koženou bundu/sako?

Leoš spolu s Monikou před několika lety ve Varech předvedli dokonalou fashion show. Zejména Monika, která si jako žena může dovolit trochu víc experimentovat, působila jako chameleon. Měnila nejen šaty, ale i styl líčení a vlasy. Ne účesy, ale rovnou příčesy, kdy jednou měla světlejší vlnité mikádo, podruhé dlouhé černé vlasy. Leoš však nezůstával pozadu. Tehdy zpopularizoval nošení saka a kraťasů. Ukázal, že na den se hodí spíš tmavě modrá barva obleku, nebál se ani bílých akcentů na klopách saka. Monika mu zdatně sekundovala v krásných šatech, ať to byla světlounce modrá róba nadýchaná jako obláček, modrý, plisovaný skvost nebo rudý satén. Je vidět, že ti dva si rozumí nejen po stránce intelektu či humoru, čímž baví své příznivce, ale mají i společné fashion libůstky. A vlastně i kosmetické. Monika nedávno pobavila, když Leošovi vytrhávala obočí a našla delší chlup, který přirovnala k drátu s tím, že něco podobného měl její děda. „Už nežije,“ dodala suše.  

Která z krásek se k Leošovi hodila nejvíc?

Monika Koblížková, nyní Marešová 75 %
Petra Faltýnová 16 %
Hana Svobodová 10 %
Hlasovalo: 1480

Zdroje:

Související články