Pokud bychom zde chtěli dopodrobna rozebrat milostný život Leonarda DiCapria, který letos v listopadu oslaví padesáté narozeniny, byli bychom tu opravdu hodně dlouho. Legendární herec je totiž vyhlášeným milovníkem dívek a žen. V poslední době si pak z něj celý svět utahuje, že si hledá o mnoho let mladší přítelkyně. A ačkoli to prý s jeho současnou partnerkou, kterou je italská modelka Vittoria Ceretti, vypadá velmi nadějně, pojďme si připomenout hercovy nejžhavější románky, které by možná měly být pro sexy modelku varováním.

Kristen Zang mu zlomila srdce?

DiCaprio je doslova proslulý tím, že si potrpí na mladičké modelky. V minulosti prožil románek například i se supermodelkou Naomi Campbell. Jejich vztah sice neměl dlouhého trvání, ovšem dodnes jsou prý dobrými přáteli. V roce 1996 se však herec bláznivě zamiloval do herečky Kristen Zang. Zahraniční média píší o tom, že blondýnka byla láskou jeho života. Zang však DiCapria nakonec opustila a údajně to mělo být kvůli tomu, že ji podváděl právě s mladými modelkami. Herec prý jejich rozchodu hodně dlouho litoval…

Propadl kouzlu české supermodelky

Ani snad není žádným překvapením, že DiCaprio před lety propadl kouzlu krásné české supermodelky Evy Herzigové. O vášnivé aférce si dodnes cvrlikají i vrabci na střeše, nicméně jejich románek nikdy nebyl oficiálně potvrzen. Když spolu totiž měli randit, Herzigová byla vdaná za muzikanta Tica Torrese.

Vztah s Bündchen propírala média

Vzhledem k tomu, že je DiCaprio jedním z nejslavnějších herců světa, žádný jeho románek nezůstane bez povšimnutí. Ovšem jeho vztah s krásnou modelkou Gisele Bündchen byl opravdu ostře mediálně sledovaný. Přestože to vypadalo na lásku jako trám, v roce 2005 se ti dva rozešli. Modelka se později nechala slyšet, že jim nebylo souzeno, aby byli spolu.

Ulovil krásku ze Super drbny

Po rozchodu s Gisele herec vystřídal ještě pár modelek, než se zakoukal do krásné herečky Blake Lively, kterou fanoušci znají především z legendárního seriálu Super drbna. Jejich vztah měl ale krátkého trvání a pár se po několika měsících rozešel. Stály za jejich rozchodem snad opět DiCapriovy avantýry s modelkami?

Konečně se usadí?

Jak už bylo řečeno, postelí DiCapria prošlo nespočet žen. Herec však ulovil i opravdu slavné krásky jako jsou například Rihanna, Demi Moore či Kate Moss. Přestože je DiCaprio považován za starého mládence, který je se svým životním stylem spokojený, proslýchá se, že jeho současný vztah vypadá velmi nadějně. Jeho partnerkou je sexy modelka Vittoria Ceretti, která si prý herce omotala kolem prstu. Navíc to není tak dávno, co se spekulovalo, že DiCaprio požádal pohlednou modelku o ruku. Tak uvidíme, jestli jim to nakonec vydrží…

Číslo jedna je pro něj Kate Winslet

Přestože je to již nějaký ten pátek, co spolu DiCaprio a Kate Winslet natáčeli legendární film Titanic, dodnes zůstávají těmi nejlepšími přáteli, kteří se vzájemně svěřují, mají se nesmírně rádi a podporují se. Herec na svou kamarádku nedá v žádném případě dopustit. Oba tvrdí, že mezi nimi nikdy nic nebylo, ovšem jejich silné pouto se nedá přehlédnout. Může to být problém i pro hercovy partnerky?

Zdroj: iGlanc.cz, The New York Daily News

Související články