Není to tak dávno, co o sobě dala Lenka Graf znovu hlasitě vědět. Její příznivci se již nějakou dobu těšili na to, až je úspěšná sopranistka a zpěvačka potěší hudební novinkou. A Lenka nezklamala. Do světa vypustila novou skladbu s názvem Křídla snů, která vznikla ve spolupráci s legendárním muzikantem Michalem Dvořákem z kapely Lucie.

Pro fotbalové fanoušky

Pro zpěvačku jsou podle všeho důležité i okolnosti, za jakých její nová skladba spatří světlo světa, a tak si k jejímu slavnostnímu uvedení vybrala velmi speciální místo. Její nová píseň poprvé zazněla v Českém domě v Hamburku, který je zázemím českých fanoušků na fotbalovém mistrovství Evropy 2024. Nutno podotknout, že lidé byli z jejího hudebního počinu nadšení.

Změnila směr?

Od Lenky Graf jsme se v minulosti dočkali několika písní v angličtině, nicméně zpěvačka se rozhodla, že se nyní chce věnovat tvorbě v českém jazyce a ráda by se věnovala i spolupráci v Čechách. Spojení s Michalem Dvořákem tak bylo ideální volbou, kterou ocenili i zpěvaččini příznivci. „Jsem nadšená a dojatá z atmosféry, která tady mezi fanoušky panuje. Mám za sebou jako divák zápas v Lipsku, to byly nervy! Musela jsem se hodně držet, abych si uchovala hlasivky v kondici na dnešní den. Fotbal mám ráda a moc mě těší, že jsem měla příležitost zrovna tady poprvé zpívat svoji novou píseň Křídla snů a uvést takto symbolicky spolupráci s Michalem Dvořákem,“ podělila se o své dojmy z uvedení písně v Hamburku před fotbalovými fanoušky Lenka. Spolupráci s ní si nemůže vynachválit i Michal Dvořák. A podle všeho si zpěvačka fotbalovou akci užila ve velkém stylu. V zákulisí si totiž vychutnávala sportovní atmosféru například se zpěvačkou Martou Jandovou či moderátorem Milošem Pokorným.

Léto v Čechách

Zpěvačka, která má druhý domov na Floridě, je hodně pracovně vytížená a často cestuje po světě. Nicméně jako každý rok se rozhodla strávit léto v milovaných Čechách. V letním období plánuje koncertování, aby se její nová píseň Křídla snů dostala k co nejvíce lidem. Avšak zdá se, že se Lenka přes léto nezastaví. Věnovat se totiž bude samozřejmě i své rodině a zanedbávat nechce ani práci pro Nadační fond Energie pomáhá, který v minulosti založila.

Zdroj: iGlanc.cz