Suzanne Somers - Carol Foster

Představitelka matky Carol vždy platila za velmi přitažlivou ženu. Diváci ji sice znají předně v této roli, ale před seriálem Krok za krokem se poměrně činila. Byla též úspěšnou podnikatelkou, svého času všechny ženy cvičily podle jejího programu Suzanne Somers Toning System, který zahrnoval speciální posilovací zařízení. Pravidelně cvičila jógu a ačkoliv na jejím obličeji byl znát zásah plastické chirurgie, postavu měla vždy vymazlenou, což bylo vidět například v zahraniční verzi StarDance, které se zúčastnila.

Zdroj: Youtube

Posledních 23 let bojovala s rakovinou prsu. Když jí lékaři v roce 2000 poprvé postavili před tuto diagnózu, totálně prý překopala svůj jídelníček. Nakonec i přes veškeré snahy svůj boj s nemocí prohrála. Zemřela 15. října 2023, pouhý den před svými 77. narozeninami.

Patrick Duffy - Frank Lambert

Jejího manžela Franka Lamberta ztvárnil herec Patrick Duffy. Ten se ještě před seriálem Krok za krokem proslavil rolí Bobbyho Ewinga v seriálu Dallas. Ještě v roce 2021 natočil tři filmy, ale už je to čtyřiasedmdesátiletý děda, který si užívá stáří. Loni se stal spoluzakladatelem firmy, která se specializuje na výrobu a prodej koláčů.

Prožil šťastné a dlouhé manželství po boku Carlyn Rosser a byl s ní až do té doby, než zemřela na rakovinu. Na začátku pandemie navázal přátelství s herečkou a zpěvačkou Lindou Purl, které se brzy změnilo v něco víc. Dvojice všem vzkazuje, aby se nikdy a v žádném věku nevzdávali šance na lásku.

Angela Watson - Karen Foster

Marnivá, povrchní, ale s dobrým srdcem. Takový byla krásná Karen, kterou ztvárnila naprosto dokonale. Asi vás nepřekvapí, že už jako malá odhodlaně sbírala trofeje na soutěžích krásy, díky čemuž se dostala k modelingu a to už bylo jen krůček od toho, než lovec hlav jejím rodičům poradil, ať ji vezmou na konkurz do televize. Hrála v několika reklamách, ale až na drobné výjimky byla její role v seriálu Krok za krokem vlastně její jediná. U filmového průmyslu nezůstala a místo toho se stala učitelkou v Los Angeles.

O jejím soukromí je známé jen to, že dvacet let žila po boku manipulativního násilníka Jacka Garrisona. Ten ji odloučil od rodiny i přátel a donutil rodiče žalovat za krádež několika milionů dolarů. Aktuálně je vdaná za herce a producenta Briana Nahase, s nímž podniká v oblasti realit. Angele je 47 let, ale svůj půvab neztratila.

Sasha Mitchell - Cody Lambert

Ne moc bystrý, ale správňácký Cody byl další výraznou postavou seriálu. Dnes šestapadesátiletý herec má docela pestrý život. Začalo to už v páté sérii, kdy ho na základě obvinění manželky Jeannette Robbinson z domácího násilí z role vyškrtli. Za své činy byl nakonec i odsouzen. Chvaty se zřejmě naučil ve filmech Kickboxer, kde ztvárnil hlavní roli. Herecky činný zůstal i poté, ale závratnou kariéru nečekejte, zůstal v béčkových vodách. Teď je z něj pořádný vazoun co sbírá Harleye a v současné době je majitelem svářečské firmy. Jak moc se změnil se podívejte v tomto rozhovoru.

Staci Keanan - Dana Foster

Dana pověsila herectví na hřebík už dávno a nakonec dala přednost více prestižnímu povolání. Vystudovala právnickou fakultu a nyní pracuje jako zástupkyně okresního prokurátora na okresním státním zastupitelství v Los Angeles.

Přesto našla lásku v hereckých kruzích, v roce 2017 se vdala za herce Guye Birtwhistlea. Už sice nemá ty dlouhé blond vlasy a teď nosí brýle, ale pořád je to ona. Sami se přesvědčíte tady.

Christine Lakin - Al Lambert

Z herečky Christine Lakin vyrostla krásná žena, ačkoliv v seriálu si dlouho držela ryze klučičí styl. Hrála ve 159 dílech ze 160. Poté následovalo ještě několik dalších rolí, ale nakonec se vydala na cestu režie a produkce. Má manžela, dvě krásné děti a aktivně se věnuje charitativní činnosti. Na jejím Instagramu najdete spoustu fotografií z jejího profesního i soukromého života.

Christopher Castile - Mark Foster

Ani Christopher se po roli obrýleného šprta herectví nezatoužil dále aktivně věnovat a po seriálu už se v ničem jiném neobjevil. Místo toho vystudoval vysokou a stal se učitelem historie a politologie. Nějaký čas pracoval i jako učitel angličtiny v Japonsku. Vydal autobiografickou knihu o tom, jaké to je být dětským hercem, o dopadech na přátelství i psychiku. Možná i proto došel k závěru, že většího naplnění dojde mimo světla Hollywoodu.

Zdroj: iGlanc.cz, ČSFD, Facebook, Instagram, Screen Rant, The Sun

Související články