Kim Kardashian, z neméně slavného rodinného klanu, má na současné trendy v oblasti krásy a módy obrovský vliv. To vede k tomu, že se lidé snaží napodobit její vzhled a styl. Cvičí tak, aby měli postavu ve tvaru přesýpacích hodin, konturují si podle ní obličej, nakupují její oblečení, jen aby se jí trošku přiblížili. Ale když ji miluješ, není co řešit? Někomu nestačí se jen trochu přiblížit, zejména v době, kdy plastičtí chirurgové odvádí zázraky na počkání.

Právnička, co chce být jako Kim

Ana Paula Oliveira utratila téměř půl milionu dolarů, aby vypadala jako Kim Kardashian. Další, to je první, co si pomyslím. Člověk by si řekl, že jako padesátiletá právnička už by mohla mít rozum. Ana tvrdí, že už před zákroky ji s Kim pojila genetická podobnost, takže to dvěma liposukcemi, třemi operacemi prsou a výplněmi v obličeji pouze dotáhla do dokonalosti. Ačkoliv původní záměr nebyl podobat se americké hvězdičce (tvrdí Ana), první milion sledujících na Instagramu se jí zalíbil a hodlá v předělávkách pokračovat, nehledě na náklady.

Ukrajinská Kim je příliš umělá

Alena Omovych z Ukrajiny byla nádherná holka. Pak podstoupila první plastiku poprsí a už se vezla. V modelingu se pohybuje od pubertálních let, takže je u ní tlak na dosažení ideálů krásy velký. Plastických operací má za sebou spoustu, včetně implantátů v pozadí, a brzy se jí začalo přezdívat ’ukrajinská Kardashian’. Osobně v ní vidím víc modelku Irinu Shayk, ale dohady ráda přenechám jiným expertům. Sledujících má víc než dva miliony a je jasné, že jí sítě vydělávají slušný balík, přesto je jí mnohými vyčítáno, že už je umělá a ’perfektní’ až moc. Nedělám si iluze, že by si z toho doma po večerech dělala těžkou hlavu. Co když se ale honba za ideálem zvrtne?

Už nechci být jako Kim, vraťte to zpátky

Britka Claire Leeson byla Kiminou vizáží posedlá a od roku 2007 urputně pracovala na tom, aby se svému idolu co nejvíc přiblížila. Co začalo pouhým kopírováním make-upu a účesu, pokračovalo v osmnácti letech augmentací, následně si začala přivydělávat jako její dvojnice a do kalhot si strkala vycpávky, aby měla pořádný Kardashianský zadek. Utratila 18 000 liber, aby si o devět let později uvědomila, že už jako Kardashian vypadat nechce. Doslova řekla, že jí to ’ruinuje život’. „Vždycky jsem byla Kim podobná a myslela jsem si, že z toho můžu těžit tím, že budu kopírovat její vzhled, ale to se mi vymstilo a teď nesnáším, když vypadám jako ona. Už mám dost toho, aby mě někdo srovnával s Kim Kardashian, jsem sama za sebe,” prohlásila Claire.

Daleko víc, asi 600 tisíc dolarů, utratila za transformaci Jennifer Pamplona ze Sao Paula, aby po stovkách zákroků v devětadvaceti letech konečně přestala ’keeping up with Kardashians’. Během několika let podstoupila několikanásobné zvětšení prsou a zvětšení pozadí, výplně tváří, rtů, odstranění části žeber. Teď si za dalších 120 000 dolarů vydupala operaci, která ji co nejvíce přiblíží zpět k původnímu já. Uvědomila si, že převtělovat se do někoho jiného není tak úplně v pořádku a teď si přeje, aby s operacemi nikdy nezačala. „Lidé mi říkali Kardashianka a začalo to být otravné," řekla Brazilka Caters News. „Pracovala jsem, studovala a podnikala. Dělala jsem všechny ty věci a měla jsem všechny ty úspěchy v osobním životě, ale uznávali mě jen proto, že jsem vypadala jako ona.” Pozdě bycha honit. První operaci Jennifer podstoupila v sedmnácti, přesvědčila babičku, aby jí dala svolení nechat si zvětšit prsa. To bylo v roce 2010 a od té doby se stala na plastikách závislá.

Zdroj: Youtube

Nejen ženy touží býti Kim

Za všechny muže na světě, Jordan James Parke z Birminghamu je Kim tak posedlý, že ho to málem stálo život. Potkat se s ním, asi bych neměla to srdce mu říct, že se mu to nikdy nepodaří, ale jeho stejně neodradí nic, přestože má za sebou víc zpackaných než vydařených zákroků. V rámci úspor mu chirurg voperoval do pozadí prsní implantáty. Ty ale nevydržely tlak při sezení a začaly prosakovat do tkáně, čímž mu způsobily těžkou nekrózu. Má štěstí, že přežil. ’Proslavila’ ho nevydařená operace rtů, někteří lékaři ho odmítají, netají se tím, že má zdravotní problémy. Vytáhla bych zase nějaké klišé pořekadlo, ale ponechám to bez komentáře.

Dvojnici Kim stálo poslední vylepšení život

Christina Ashten Gourkani jako Kim Kardashian skutečně vypadala, byla doslova její dvojnice, i když v poněkud megalomanské verzi. Po poslední lékařské proceduře jí loni na jaře v pouhých 34 letech selhalo srdce. „Její náhlé a tragické úmrtí je vyšetřované jako zabití spojené se zákrokem, který nedopadl dobře,” uváděla rodina, která vzápětí peníze na pohřeb vybírala skrze veřejnou sbírku, prý si ho nemůžou dovolit, ačkoliv Christina vydělávala svými fotografiemi na platformě OnlyFans tisíce dolarů. Při vyšetřování její smrti vyšlo najevo, že si nechala na hotelovém pokoji od nelicencované lékařky vpravit silikon do hýždí. „Někteří z nás plní svá těla drogami, někteří alkoholem, někteří nezdravým jídlem, někteří stresem, jiní toxickými vztahy," napsala zesnulá modelka kdysi na Twitteru. „Já své tělo plním trochou plastu a spoustou lásky."

Zdroj: iGlanc.cz, News24, Mirror, Enews, DailyMail

Související články