Působení na Herohero se v poslední době ukázalo jako velice výnosný byznys. Na platformu tak přechází i čím dál více známých osobností, které zde se svými sledujícími sdílejí obsah za poplatek, který jim v součtu vydělá pořádný balík peněz. Které celebrity se rozhodly na Herohero vydělávat a kterým se v tomto směru opravdu daří?

  1. Mikýř
  2. Kudy běží zajíc
  3. Agáta a Ornella
  4. Čestmír Strakatý
  5. The Mag

Mikýř těží ze Survivoru

Jen málokdo dokázal z účasti v drsné reality show Survivor vytěžit tolik jako Martin Mikyska alias Mikýř. Nejenže bavič a youtuber odešel ze soutěže jako vítěz a získal 2 500 000 korun, svou nabytou slávu dokázal dokonale zužitkovat i po skončení reality show. S moderátorem Ondřejem Novotným totiž natočil show v O2 areně, která na Mikyskův kanál na Herohero přilákala spoustu nových fanoušků. Mikýř se tak okamžitě stal jedním z našich nejbohatších youtuberů. Na platformě Herohero má téměř 30 000 odběratelů. Každý pak za odběr platí 10 eur měsíčně.

Lidé chtějí názory Novotného

Moderátor Ondřej Novotný si nejspíš po pracovní stránce nemůže na nic stěžovat. Daří se mu hned v několika odvětvích. Navíc se také ukázalo, že fanoušci na Novotného dají a rádi poslouchají jeho názory. Na Herohero má kanál YESS TV, kde vysílá o MMA a svých dalších projektech jako je například Survivor. Kromě toho má na Herohero ještě jeden velice úspěšný podcast Kudy běží zajíc, který se věnuje fotbalu. Podcast Kudy běží zajíc odebírá přes 7 000 lidí a odběr stojí 7 eur měsíčně. YESS TV má pak 5 500 odběratelů a měsíční odběr činí 6 eur.

Agáta a Ornella baví

Velký úspěch na poli podcastů v poslední době prožívají Agáta Hanychová a Ornella Koktová. Ty si na platformě Herohero před časem založily vlastní show, kde řeší aktuální témata nejen ze showbyznysu a kam si zvou hosty. Jejich podcast s názvem Agáta a Ornella si za krátkou chvíli oblíbilo mnoho lidí, kteří si chválí především to, jak jsou dámy vtipné. Agáta s Ornellou mají na Herohero přes 6 500 odběratelů, kteří měsíčně zaplatí 6 eur.

Oblíbené rozhovory

Další velmi úspěšnou osobností na Herohero je moderátor Čestmír Strakatý, který si do svého podcastu na Herohero zve nejrůznější osobnosti a vede s nimi zajímavé rozhovory. Strakatý má na Herohero přes 8 500 odběratelů a za pravidelnou nálož rozhovorů požaduje 6 eur měsíčně.

Oblíbený mezi mladými

Tvůrci kanálu The Mag lákají fanoušky na platformu Herohero především na rozhovory a oblíbený pořad Detektor lži, který moderuje moderátor Nikos. Kanál The Mag je populární zejména mezi mladšími lidmi. Na platformě Herohero má The Mag přes 6 200 odběratelů, kteří zaplatí 5 eur měsíčně.

Zdroj: iGlanc.cz, Herohero

Související články