Americká herečka Gwyneth Paltrow je odjakživa posedlá extremistickou péčí o zdraví, ale makrobiotická dieta nebo její tvrzení, že to ona zpopularizovala jógu, je ještě slabý odvar. V roce 2008 vypustila do světa Goop. Z blogu o zdravém životním stylu se stalo well-being impérium, kde najdete úplně vše, co se jakýmkoliv způsobem dotýká péče o tělo - pořádá summity o zdraví, vydává knihy, wellness produkty, nechybí ani podcast, portál s recepty, časopis, doplňky stravy, ale ani sexuální pomůcky. Ostatně, život podle Goop tíhne k vnitřní péči poměrně často. Pokud si rádi do svých intimních otvorů strkáte neprobádané věci, pak budete její skalní fanda.

Zdroj: Youtube

Nefritové vaginální vajíčko

Zdravá sexualita je pro Gwyneth naprostý základ. V jejím sortimentu najdete například i tabletky pro zvýšení libida. Jestli ho ale chcete podpořit pořádně, zevnitř, pak si musíte koupit její vaginální vajíčko Jade Egg. U nás ho možná znáte jako Yoni vajíčko a slibuje, že ve vás probudí bohyni. Vajíčko od Goop se dokonce zaručovalo, že vám srovná hormony a upraví menstruační cyklus. Nejednalo se však o vědecky potvrzená fakta, takže musela v roce 2018 společnost Goop na občanskoprávních sankcích zaplatit 145 000 dolarů za nepodložená tvrzení, ovšem produkt jako takový je k dostání i nadále.

Vaginální napařování

Věc, kterou v domácích podmínkách prosím vás nezkoušejte. Americká herečka v roce 2015 šířila osvětu, že si čistí dělohu párou. Odborníci před tím ale varují, protože si podivným ”hackem“ můžete zadělat na nerovnováhu pH a další nepříjemnosti jako třeba pálení.

Vibrujte s Goop

Na stejnou vibrační vlnu s Gwyneth Paltrow se dostanete, pokud si domů pořídíte některý z jejích ryze ženských vibrátorů. Už jen třeba název Viva la Vulva ve vás zažehne plamínek vášně, který umocníte orgasmickým balzámem, a jestli by ani to nestačilo, zapalte si k tomu svíčku, jež se zapsala do života herečky jako nejkontroverznější bytový doplněk a výstřelek v jednom.

Svíčka s vůní vagíny

Kdo nikdy neslyšel o svíčce, která voní jako vagína Gwyneth Paltrow, jako by nebyl. Na začátku roku 2020 vzal tento skvost naše čichové buňky útokem. Svíčka „This Smells Like My Vagina” začala podle herečky jako vtip, ale během několika hodin způsobila takový rozruch, že zmizela ze skladu rychleji, než bys řekl Goop. Každý si chtěl přivonět. „Prostě jsem cítila, že je čas učinit trochu feministické prohlášení ohledně přijetí toho, kým jsme, a naší ženskosti,” uvedla tehdy pro US Weekly.

Na tento úspěch záhy navázala svíčkou, která pro změnu voní jako hereččin orgasmus a jedná se prý o vysoce návykovou vůni.

Biofrekvenční nálepky

Další z řady bizarních produktů jsou biofrekvenční nálepky. Na webu uvádějí, že se zaměřují speciálně na energetickou nerovnováhu těla pomocí stejného vodivého uhlíkového materiálu, jaký používá NASA k výrobě skafandrů. Jenže NASA tvrdí, že tento materiál ve svém vybavení vůbec nepoužívá, takže to srovnávání vašich vlnových délek berte hodně s rezervou.

Jednorázové plenky za 120 dolarů

Loni v květnu sdílela společnost Goop na sociální síti reklamu na luxusní jednorázové plenky za 120 dolarů. Balení o dvanácti kusech obsahovalo pleny podšité panenskou alpakovou vlnou, se zapínáním z jantarů. Voněly po jasmínu a bergamotu pro lepší revitalizaci vašeho drobečka. Naštěstí se brzy ukázalo, že se jednalo o Kazmovinu čili vtip, který měl ve své podstatě poukázat na přemrštěné ceny jednorázových plen. V případě Gwyneth ale nikdo zpočátku neměl problém uvěřit, že by podobný produkt uvedla na trh.

Hladovění podle Gwyneth Paltrow

Nedávným hostováním v podcastu Art of Being Well šokovala svými stravovacími návyky. Lidé jí začali říkat Hladovka Gwyneth. „Obvykle něco sním ve 12 hodin. A ráno si dám něco, co mi nezvýší hladinu cukru v krvi. Takže si dám kávu. Ale k obědu mám moc ráda polévku. Často si dávám k obědu vývar z kostí. A k večeři se snažím jíst podle paleo. Takže hodně zeleniny,” uvedla držitelka Oscara. Kritika na sebe nenechala dlouho čekat, takže se herečka brzy ospravedlnila, že to samozřejmě není jediné, co jí. Před posměšky ji to ale nezachránilo.

Rektální ozonová terapie

Kromě stravovacích návyků se rozpovídala o nejnovějším wellness wow, které osobně otestovala. Řeč je o rektální terapii ozonem, která údajně posiluje imunitu, ničí bakterie a zlepšuje krevní oběh. Jestliže se také chcete vyčistit skrze konečník, připravte si 1500 dolarů, ale jelikož už Gwyneth za svoji Goop éru přišla s mnoha spornými tvrzeními, možná byste měli dát na varování odborníků, podle nichž anální léčba ozonem není jen vědecky nepotvrzená, ale prý může být i dokonce nebezpečná.

Zdroj: iGlanc.cz, US Weekly, Goop, Daily Mail

Související články