Její životní příběh je jak vystřižený z románu. Chudá dívka z komplikované rodiny jednoho dne potká prince a ten se do ní zamiluje. Georgina ”Gio” Rodríguez se narodila argentinskému otci a španělské matce, přičemž každý z nich má neméně podmanivou historii. Teď má Georgina doslova vše. Je přítelkyní nejsledovanějšího muže na světě, který ji zahrnuje láskou a luxusem a stalo se tak, protože měla štěstí.

Otec ve vězení, matka prostitutka

Její otec Jorge Rodríguez dříve hrál fotbal, ale po ”kariéře”, o níž ani netřeba psát, začal podnikat jako majitel nočního klubu. Jenže tento podnik byla jenom malá část jeho skutečného byznysu. Pašoval drogy, za což byl dopaden a skončil za mřížemi. Spolu s matkou a sestrou Ivanou se ocitly v tíživé finanční situaci.

Život Georginy před Ronaldem měl k pohádce daleko:

Zdroj: Youtube

Jistá žena Rosario v nedávném rozhovoru vypustila fámu, že v onom klubu potkal Jorge Georgiinu matku Anu, která si sem často chodila hledat nové klienty, protože byla prostitutka. Tuto informaci se však nepodařilo potvrdit, ani úplně vyvrátit. Ana María Hernández v současnosti údajně žije v Itálii, mimo pozornost, a její minulost je stále opředena tajemstvím.

Žádná slavná modelka, Georgina byla prodavačka

Jako malá Georgina snila o tom, že bude baletkou, ovšem doma na hodiny baletu nebyly peníze. Ani tak nikdy nepřestala snít, že dokáže něco velkého. Ve svém rodném městě zprvu pracovala jako servírka, pak se na čas přestěhovala do Bristolu v Anglii jako au pair u jedné místní rodiny. Potom vedly její kroky do Madridu, kde se stala prodavačkou v obchodě Gucci. Přála si pracovat v luxusním obchodě, avšak její život měl zatím ještě do luxusu daleko.

První setkání s Ronaldem

V Madridu se to podobalo víc noční můře než splněnému snu. Sdílela stísněný dům se spolubydlícími a žila z platu 250 liber týdně. Nemohla si dle svých slov dovolit ani klimatizaci nebo ústřední topení, takže byla odkázaná na milost a nemilost přírodním živlům. Vše se změnilo v roce 2016, když do obchodu přišel Cristiano Ronaldo a mezi nimi hned přeskočila jiskra. To byl začátek její pohádky.

Od temnoty ke světlu

Navzdory stínům, které na ni vrhala minulost rodičů, si Georgina Rodríguez vytyčila vlastní cestu, na níž ji osvítila láska, rodina a život po boku nejslavnějšího fotbalisty. Pozval ji, zda se k němu připojí na jednu akci a ona s nadšením souhlasila. V dokumentu na Netflixu ”Jmenuji se Georgina” vzpomíná, jak ostatní jezdili do práce autobusem a Cristiano ji vyzvedával v Bugatti. Byl to úplný opak toho, co doposud znala. Ačkoliv tehdy ještě Ronaldo samozřejmě netušil, jak moc to mezi nimi nakonec bude vážné, dnes o ní mluví jako o ženě svého života.

Kolik má dětí?

Už kvůli tomu, z jakých poměrů Georgina pocházela, snila o velké a šťastné rodině. To se jí po boku portugalského fotbalisty splnilo. Vychovávají dohromady pět dětí.

  • Nejstarší je syn Cristiano Jr., jehož má Ronaldo ve své výhradní péči a totožnost matky nikdy neprozradil.
  • Pak dvojčátka Eva a Mateo, které porodila náhradní matka v době, kdy už byla v jeho životě i Georgina.
  • Také s ní brzy zadělal na miminko a v listopadu 2017 se narodila dcera Alana Martina.
  • V říjnu 2021 slavný pár s radostí oznámil, že čeká dvojčata. Chlapeček však zemřel a přežila pouze holčička, kterou pojmenovali Bella. „Sleduje mě přes 40 milionů lidí, ale nikdo neví, jak se opravdu cítím. Letos jsem v jednom okamžiku prožila nejlepší i nejhorší chvíli svého života,” říká Georgina otevřeně o bolestné ztrátě. Život je těžký, ale život jde dál. „Mám důvody jít dál a být silná.”

Svatba Ronalda s Georginou

Manželé zatím nejsou, ačkoliv by si to fanoušci moc přáli a nepochybně i Georgina. V březnu dokonce pojali podezření, že už se tak konečně stalo, jelikož Gio sdílela fotografii, jak stojí v kostele u oltáře, na sobě má bílé šaty a v ruce kytici. I v dokumentu dala fotbalistova láska najevo, že by se svatbě rozhodně nebránila.

Tohle rozhodnutí ale koneckonců není na ní, to Ronaldo se musí vyslovit a ten se k oltáři zatím nehrne. Ne že by se tedy Georgina musela obávat o svoji budoucnost v případě rozchodu. Jejich vztah nebyl formalizován oficiálním sňatkem, ale mají mezi sebou cosi jako předmanželskou smlouvu, která matce Ronaldových dětí zaručuje doživotní finanční podporu ve výši 100 000 eur měsíčně.

Přestože Georgina nyní žije život, o kterém by si někteří z nás mohli nechat jen zdát, nezdá se, že by to změnilo její skutečně ryzí povahu. Ano, dříve kabelky prodávala, teď je sbírá, ale její laskavost je podle lidí kolem ní stále patrná a dává ji najevo například charitativní činností, skrze kterou přináší radost dalším méně šťastným lidem po celém světě.

Zdroj: iGlanc.cz, People, Nogo Mania, Nicki Swift, dokument I Am Georgina

Související články